Camioane platforme si obloane Renault location second-hand
57 anunţuri de tir platforme si obloane Renault location second-hand
Camion macara si obloane Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 239005 |
| Ref. website: | 10877040 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/06/2017 |
| Ţara | POLONIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.52 Tone |
| Masă Proprie | 14.48 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.51 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.8 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 260 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/06/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 6120 Kg |
| Raza de lucru | 12.3 metri |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | POLONIA |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 219948 |
| Ref. website: | 10718492 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 31/05/2017 |
| Ţara | POLONIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.79 Tone |
| Masă Proprie | 14.21 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Renault 380 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 250 000 km |
| Data primei înmatriculări | 31/05/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 6000 Kg |
| Modelul macaralei | PK 18002-EH |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | POLONIA |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.47 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.8 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault Midliner 180
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 0525 |
| Ref. website: | 10901719 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Midliner |
| Model | 180 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/06/1993 |
| Ţara | ITALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 180 CP |
| Puterea motorului | 129 kW |
| Capacitate cilindrică | 6174 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Număr de supape | 6 |
| Marca motorului | renault |
| Gama motorului | midr |
| |
Informaţii suplimentare Renault 180 |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 22/06/2024 |
| Data ultimei verificări tehnice | 22/04/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 22/04/2027 |
| |
| Precizări legate de frâna de motor | frenomotore |
| Tip Inspecţie Tehnică | mctc |
Informaţii cabină Midliner |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.50 metri |
| Lungimea caroseriei | 5.10 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Midliner - Gru |
|
|---|---|
| Kilometraj | 324 000 km |
| Data primei înmatriculări | 05/06/1993 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 1 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 3.9 Tone |
| Capacitate de încărcare | 750 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 9.20 metri |
| Modelul macaralei | PK 8000B |
| An | 1993 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.3 Tone |
| Masă Proprie | 7 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 13 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 13 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | ZF 6 marce |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 90 % |
| Uzură pneuri spate | 70 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 285/70R19,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 285/70R19.5 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.50 metri |
| Lungime | 7.60 metri |
| Suprafaţă | 14 m² |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 380.26 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | FB907 |
| Ref. website: | 11640365 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 30/10/2018 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 3 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1140 Tone |
| Capacitate de încărcare | 5850 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 14 metri |
| Raza de lucru | 14 metri |
| Modelul macaralei | PK18002 |
| An | 2018 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.48 Tone |
| Masă Proprie | 14.52 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Informaţii suplimentare Renault 380.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 139 000 km |
| Data primei înmatriculări | 30/10/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.20 metri |
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.50 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.80 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 460
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11590747 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 460 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/04/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 460 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1 Tone |
| Capacitate de încărcare | 5.85 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 15 metri |
| Raza de lucru | 12 metri |
| Modelul macaralei | PK 501 K SLD C |
| An | 2022 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 43 844 km |
| Data primei înmatriculări | 13/04/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.54 Tone |
| Masă Proprie | 14.46 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Camion macara si obloane Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | RENAULT C430 |
| Ref. website: | 11301537 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/07/2017 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11 Tone |
| Masă Proprie | 15.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22,5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.49 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.99 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 407 566 km |
| Data primei înmatriculări | 12/07/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | XDUO 188 ES4 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion macara si obloane Renault nou Kerax 440
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | RENAUL K440 |
| Ref. website: | 11540645 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 440 |
| Stare | Nou |
| Ţara | SPANIA |
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | IX405 |
| An | 2026 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.6 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.48 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.2 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion cu remorca macara si obloane Renault T-Series 480.26 DTI 13
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11228585 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 480.26 DTI 13 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | F365 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 768 661 km |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2017 |
| Data înmatriculării remorcii | 30/10/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8.8 Tone |
| Masă Proprie | 17.2 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Lungime cabină | Adâncă |
Informaţii suplimentare Renault 480.26 DTI 13 |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de frâna de motor | OPTIBRAKE + |
| Culoare | Alb |
Camion macara si obloane Renault T-Series 480.26 DTI 13
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11228644 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 480.26 DTI 13 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | F365 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 768 661 km |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8.8 Tone |
| Masă Proprie | 17.2 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Lungime cabină | Adâncă |
Informaţii suplimentare Renault 480.26 DTI 13 |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de frâna de motor | OPTIBRAKE + |
| Culoare | Alb |
Camion platformă si obloane Renault S-Series 180
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10928462 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | S-Series |
| Model | 180 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 30/04/1998 |
| Ţara | FRANŢA |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Caracteristici Renault S-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 572 000 km |
| Data primei înmatriculări | 30/04/1998 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 2 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Camion macara si obloane Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11319895 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2016 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 221 146 km |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK33000 |
| An | 2016 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Camion macara si obloane Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11319899 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 281 000 km |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK24000 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Camion macara si obloane Renault Kerax 460 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11042099 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 460 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 20/11/2009 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Arcuri lamelare |
Informaţii suplimentare Renault 460 DXI |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 402 000 km |
| Data primei înmatriculări | 20/11/2009 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Retarder |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 32 Tone |
Camion macara si obloane Renault Kerax 270 DCI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | DV GAB |
| Ref. website: | 10737091 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 270 DCI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 02/06/2004 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 265 CP |
| Puterea motorului | 195 kW |
| Capacitate cilindrică | 11116 cm3 |
| Numărul de ore ale motorului | 10368 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | RENAULT |
| Gama motorului | DCI 11 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite de vitesse manuelle ZF 9S |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.00 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
| Marca punții | RENAULT |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 289 000 km |
| Data primei înmatriculări | 02/06/2004 |
| Crit'Air | 5 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
| Capacitatea rezervorului | 260 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1490 Tone |
| Capacitate de încărcare | 13000 Kg |
| Raza de lucru | 8.00 metri |
| Modelul macaralei | F130A22 |
| An | 2004 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7.86 Tone |
| Masă Proprie | 11.14 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Pneus 13R22.5 avant 4mm / arrière rechapés 14mm / rs 7mm |
Informaţii suplimentare Renault 270 DCI |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 28/08/2025 |
| Data ultimei verificări tehnice | 02/02/2024 |
| Data de expirare a înmatriculării | 01/02/2025 |
| |
| Precizări legate de frâna de motor | ECHAPPEMENT |
| Tip Inspecţie Tehnică | 33AVB |
| Culoare | Alb |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.40 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.35 metri |
| Suprafaţă | 23.84 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.48 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.24 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault Kerax 370 DCI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | A5207 |
| Ref. website: | 11621682 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 370 DCI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/08/2002 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 362 CP |
| Puterea motorului | 266 kW |
| Capacitate cilindrică | 11116 cm3 |
| Numărul de ore ale motorului | 7088 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | RENAULT |
| Gama motorului | DCI 11 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite de vitesse manuelle ZF 16S / fonctionnelle sauf rapports 1 et 5 H.S |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
| Număr de rapoarte (viteze) | 16 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.00 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
| Marca punții | RENAULT |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 211 000 km |
| Data primei înmatriculări | 21/08/2002 |
| Crit'Air | 5 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
| Capacitatea rezervorului | 300 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.380 Tone |
| Capacitate de încărcare | 13000 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 12 metri |
| Raza de lucru | 8.35 metri |
| Modelul macaralei | F130AC.23 |
| An | 2002 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7.69 Tone |
| Masă Proprie | 11.44 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19.13 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40.13 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Pneus 315/80R22.5 très bon état: avant 12mm / arrière rechapés 14mm / sans R.S. |
Informaţii suplimentare Renault 370 DCI |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 14/07/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 22/07/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 21/07/2026 |
| |
| Precizări legate de frâna de motor | ECHAPPEMENT |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | INTARDER ZF |
| Tip Inspecţie Tehnică | 33AVB |
| Culoare | Portocaliu |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.40 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.45 metri |
| Suprafaţă | 24.1 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.47 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.30 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault Premium Lander 410 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 8 |
| Ref. website: | 11348275 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium Lander |
| Model | 410 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 09/03/2009 |
| Ţara | SPANIA |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 200 |
| An | 2009 |
| Raza de lucru | 20 metri |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii cabină Premium Lander |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Premium Lander - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 530 000 km |
| Data primei înmatriculări | 09/03/2009 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Camion macara si obloane Renault D-Series 430.26 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11515267 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 26/03/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Gama motorului | 11l |
| Număr de cilindri | 6 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Pneumatic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 80 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315 80 22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315 80 22.5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 108 000 km |
| Data primei înmatriculări | 26/03/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 100 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 500 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 48000 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 16 metri |
| Raza de lucru | 12.50 metri |
| Modelul macaralei | 18002 |
| An | 2020 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|---|
|
Informaţii cabină D-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion platformă si obloane Renault AE MDA 2C EU6c Pritsche/Tempomat/BS/LDW
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 12563 |
| Ref. website: | 11608524 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | AE |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/09/2017 |
| Ţara | GERMANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.12 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 8.27 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault AE |
|
|---|---|
| Kilometraj | 112 464 km |
| Data primei înmatriculări | 01/09/2017 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 245 CP |
| Capacitate cilindrică | 5132 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | GERMANIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 11.99 Tone |
Camion macara si obloane Renault Magnum 500.26
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10863567 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Magnum |
| Model | 500.26 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/07/2009 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 500 CP |
Informaţii cabină Magnum |
|
|---|---|
| |
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Renault 500.26 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Albastru închis |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault Magnum - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 680 000 km |
| Data primei înmatriculări | 29/07/2009 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 4 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Crit'Air | 4 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 10 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 430.32 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | C430 8X4 GRUA |
| Ref. website: | 11309635 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430.32 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/04/2018 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 333 000 km |
| Data primei înmatriculări | 10/04/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | X-HIDUO 228 ES-5 |
| An | 2018 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Renault 430.32 DTI 11 |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 430.26 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11369185 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/11/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 14 |
| Culoare | Albastru deschis |
| Ultima verificare tahograf | 10/06/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 10/06/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 10/06/2027 |
| |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | opti brake voith 450kw |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1 Tone |
| Capacitate de încărcare | 18800 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 13 metri |
| Raza de lucru | 12 metri |
| Modelul macaralei | 188 HI DUO BS-4 |
| An | 2021 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
| Capacitate cilindrică | 10800 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Număr de supape | 24 |
| Marca motorului | RENAULT |
| Gama motorului | DTI 11 |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.9 metri |
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 93 000 km |
| Data primei înmatriculări | 03/11/2021 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 50 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 220 L |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.2 Tone |
| Masă Proprie | 13.8 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | QUASI NEUF DEUXIEME TRAIN DEPUIS ACQUISITION |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.9 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 8.13 metri |
| Suprafaţă | 20.74 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 5.2 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|