Capuri tractoare Euro 6 4x2 FRANŢA second-hand
1.108 anunţuri de capuri tractoare Euro 6 4x2 FRANŢA second-hand
Cap tractor Scania R 440
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11456712 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Scania |
| Gamă (marcă : Scania) | R |
| Model | 440 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/03/2014 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Caracteristici Scania R |
|
|---|---|
| Kilometraj | 1 068 000 km |
| Data primei înmatriculări | 10/03/2014 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Capacitate cilindrică | 12740 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Scania 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Cap tractor transport periculos / Adr DAF XF 460 FTP
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10004300 |
| Tip | Transport periculos / adr |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | XF |
| Model | 460 FTP |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2016 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Echipament Tracteur DAF |
|---|
|
Caracteristici DAF XF |
|
|---|---|
| Kilometraj | 816 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | DAF 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Cap tractor Renault T-Series 480 T4X2 E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11511634 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 480 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/01/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 654 000 km |
| Data primei înmatriculări | 24/01/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Informaţii suplimentare Renault 480 T4X2 E6 |
|---|
|
Echipament Tracteur Renault |
|---|
|
Cap tractor Renault T-Series 480 T4X2 E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11515005 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 480 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 07/08/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 210 000 km |
| Data primei înmatriculări | 07/08/2023 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Informaţii suplimentare Renault 480 T4X2 E6 |
|---|
|
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Cap tractor Iveco Stralis AS 440 S 40 TP
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11512007 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | Stralis |
| Model | AS 440 S 40 TP |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 04/12/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Iveco AS 440 S 40 TP |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 400 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Iveco 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Caracteristici Iveco Stralis |
|
|---|---|
| Kilometraj | 403 937 km |
| Data primei înmatriculări | 04/12/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | GNC |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 44 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cap tractor Renault T-Series 440 T4X2 E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11315036 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 440 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/03/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 44.25 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 190 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/03/2023 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 50 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 400 L |
Opţiune caroserie standard |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Cap tractor Renault T-Series 440 T4X2 E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11314920 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 440 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 02/01/2024 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Număr de cilindri | 6 |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 44 Tone |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 150 000 km |
| Data primei înmatriculări | 02/01/2024 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 50 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 400 L |
Opţiune caroserie standard |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Mode Ecoroll |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 440 T4X2 E6 |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Ansamblu cap tractor si semiremorca pentru transport autovehicule DAF XD New generation 450
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11548384 |
| Caroserie | Pentru transport autovehicule |
| Marcă (caroserie) | Lohr |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | XD New generation |
| Model | 450 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 09/07/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | DAF 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Opţiune caroserie pentru transport autovehicule |
|---|
|
Echipament Ensemble routier DAF |
|
|---|---|
|
Caracteristici DAF XD New generation |
|
|---|---|
| Kilometraj | 155 200 km |
| Data primei înmatriculări | 09/07/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 315/70R22.5 |
Informaţii cabină XD New generation |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Iveco Stralis 480 HI WAY
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1803261 |
| Ref. website: | 11644360 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | Stralis |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/05/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 27/04/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 27/04/2027 |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.33 Tone |
| Masă Proprie | 7.67 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | AVANT 385X65R22,5 ARRIERE 315X80R22,5 |
| Uzură pneuri faţă | 80 % |
| Uzură pneuri spate | 80 % |
Informaţii cabină Stralis |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.65 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Iveco Stralis |
|
|---|---|
| Kilometraj | 458 992 km |
| Data primei înmatriculări | 13/05/2019 |
| Crit'Air | 2 |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 11020 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Iveco 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Opţiune caroserie standard |
|---|
|
Cap tractor Renault T-Series 460 X Road
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | A5228 |
| Ref. website: | 11644365 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 460 X Road |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 26/05/2015 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
| Puterea motorului | 338 kW |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
| Numărul de ore ale motorului | 9034 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | VOLVO |
| Gama motorului | DTI 11 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite de vitesse robotisée OPTIDRIVER AT2412E |
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Informaţii suplimentare Renault 460 X Road |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 29/06/2027 |
| Data ultimei verificări tehnice | 02/07/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 01/07/2027 |
| |
| Precizări legate de frâna de motor | OPTIBRAKE |
| Tip Inspecţie Tehnică | 11A16 |
| Culoare | Roșu |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.70 metri |
| Suprafaţă | 15.24 m² |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 403 000 km |
| Data primei înmatriculări | 26/05/2015 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 64 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 650 L |
Opţiune caroserie standard |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Pneus 315/80R22.5 usés / 4 à 6mm |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.80 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
| Marca punții | RENAULT |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 7.86 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 50 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Iveco S-WAY 510
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | A5230 |
| Ref. website: | 11644363 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | S-WAY |
| Model | 510 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 19/02/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Pneus avant 385/65 / arrière 315/80R22.5 de 6 à 8mm |
Informaţii cabină S-WAY |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.79 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Iveco 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
| Marca punții | IVECO |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 8.1 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament Tracteur Iveco |
|
|---|---|
|
Caracteristici Iveco S-WAY |
|
|---|---|
| Kilometraj | 571 000 km |
| Data primei înmatriculări | 19/02/2021 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 100 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 710 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 510 CP |
| Puterea motorului | 375 kW |
| Capacitate cilindrică | 12882 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | IVECO |
| Gama motorului | CURSOR 13 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite de vitesse robotisée HI-TRONIX ZF 12TX + ralentisseur hydraulique INTARDER ZF |
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Hi-Tronix |
Informaţii suplimentare Iveco 510 |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 12/02/2027 |
| Data ultimei verificări tehnice | 17/02/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 16/02/2027 |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | INTARDER ZF |
| Tip Inspecţie Tehnică | AS440S51T |
| |
| Culoare | Alb |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 4.00 metri |
| Suprafaţă | 16 m² |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Cap tractor DAF XG 530 FT
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | R1925 |
| Ref. website: | 11644361 |
| Tip | Standard |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | XG |
| Model | 530 FT |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/11/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 530 CP |
| Puterea motorului | 390 kW |
| Capacitate cilindrică | 12902 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | CUMMINS |
| Gama motorului | MX13-390E6E |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite de vitesse robotisée ZF TRAXON 12TX + ralentisseur hydraulique INTARDER |
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | TraXon |
Informaţii suplimentare DAF 530 FT |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 20/11/2027 |
| Data ultimei verificări tehnice | 20/11/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 19/11/2026 |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | INTARDER ZF |
| Tip Inspecţie Tehnică | XG530FT |
| |
| Culoare | Verde închis |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 4.00 metri |
| Suprafaţă | 16 m² |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Caracteristici DAF XG |
|
|---|---|
| Kilometraj | 318 000 km |
| Data primei înmatriculări | 24/11/2023 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 100 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 675 L |
Opţiune caroserie standard |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Pneus avant 385/65R22.5 à 5mm/ arrière 315/80 de 7 à 8mm |
Informaţii cabină XG |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.00 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | DAF 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
| Marca punții | DAF |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 7.96 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19.2 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 50.2 Tone |
Echipament Tracteur DAF |
|
|---|---|
|
Cap tractor MAN TGX 18.520
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11584760 |
| Tip | Standard |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGX |
| Model | 18.520 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 16/03/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 510 CP |
| Capacitate cilindrică | 16 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | MAN |
Informaţii cabină TGX |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Medie |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315-80R22.5 |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Caracteristici MAN TGX |
|
|---|---|
| Kilometraj | 183 106 km |
| Data primei înmatriculări | 16/03/2023 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 90 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 510 L |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 25 Tone |
| Masă Proprie | 19 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 44 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | MAN 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii suplimentare MAN 18.520 |
|
|---|---|
| Precizări legate de retarderul hidraulic | 150 |
| |
Echipament Tracteur MAN |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-Series 460 T4X2 E6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 095-FR241YB |
| Ref. website: | 11627883 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 460 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/08/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Fixă |
| |
Informaţii suplimentare Renault 460 T4X2 E6 |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de frâna de motor | Optibrake |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 405 072 km |
| Data primei înmatriculări | 05/08/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor transport periculos / Adr Mercedes Actros 1846 LS
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | com 1853103748 |
| Ref. website: | 10725080 |
| Tip | Transport periculos / adr |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Actros |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 20/11/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
Informaţii cabină Actros |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament Tracteur Mercedes |
|
|---|---|
|
Caracteristici Mercedes Actros |
|
|---|---|
| Kilometraj | 451 000 km |
| Data primei înmatriculări | 20/11/2018 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 60 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 800 L |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite 12 vitesses |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.7 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor transport periculos / Adr Mercedes Actros 1846 LS
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | com 1853100419 |
| Ref. website: | 10037665 |
| Tip | Transport periculos / adr |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Actros |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 20/07/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | 12 vitesses |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.7 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Mercedes Actros |
|
|---|---|
| Kilometraj | 385 000 km |
| Data primei înmatriculări | 20/07/2018 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 60 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 800 L |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii cabină Actros |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament Tracteur Mercedes |
|
|---|---|
|
Cap tractor Mercedes 1851 F ACTROS 1851 F
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | com 1353174492 |
| Ref. website: | 10356681 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Mercedes |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 04/07/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 04/07/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 04/07/2027 |
Opţiune caroserie standard |
|---|
|
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Echipament Tracteur Mercedes |
|
|---|---|
|
Caracteristici Mercedes 1851 F ACTROS 1851 F |
|
|---|---|
| Kilometraj | 70 000 km |
| Data primei înmatriculări | 04/07/2025 |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.7 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 4x2 |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73591 |
| Ref. website: | 11517095 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 06/06/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 312 000 km |
| Data primei înmatriculări | 06/06/2023 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 365 L |
motor |
|
|---|---|
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Informaţii cabină T-High |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 + 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65 + 315/80 R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Renault T-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73721 |
| Ref. website: | 11548479 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/02/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 232 000 km |
| Data primei înmatriculări | 17/02/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 285 L |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| |
| Lungime cabină | Adâncă |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/70 R 22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/70 R 22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Renault T-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73722 |
| Ref. website: | 11548478 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 11/05/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 288 000 km |
| Data primei înmatriculări | 11/05/2023 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 450 L |
motor |
|
|---|---|
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| |
| Lungime cabină | Adâncă |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/70 R 22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/70 R 22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Scania S S 560 A4x2NB
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VO14260009 |
| Ref. website: | 11115528 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Scania |
| Gamă (marcă : Scania) | S |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/09/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 560 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Scania 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament Tracteur Scania |
|
|---|---|
|
Caracteristici Scania S |
|
|---|---|
| Kilometraj | 470 550 km |
| Data primei înmatriculări | 01/09/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Norme Euro | Scania Euro 6 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|