Capuri tractoare Renault SPANIA second-hand
240 anunţuri de capuri tractoare Renault SPANIA second-hand
Cap tractor Renault T-Series 480 T4X2 OPTIFUEL E6 transport periculos / Adr second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11637735 |
| Tip | Transport periculos / adr |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 480 T4X2 OPTIFUEL E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 20/09/2023 |
| Ţara | SPANIA |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 405 375 km |
| Data primei înmatriculări | 20/09/2023 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Cap tractor Renault T-Series 480 T4X2 OPTIFUEL E6 transport periculos / Adr second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11637732 |
| Tip | Transport periculos / adr |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 480 T4X2 OPTIFUEL E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/07/2023 |
| Ţara | SPANIA |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 382 801 km |
| Data primei înmatriculări | 05/07/2023 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Cap tractor Renault T-Series 480 second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11637924 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 480 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/11/2015 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Optidriver |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 70 % |
| Uzură pneuri spate | 70 % |
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 950 000 km |
| Data primei înmatriculări | 05/11/2015 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 12800 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Tip suspensie față | Pneumatic |
Cap tractor Renault T-High 480 T4X2 E6 second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11609713 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/10/2021 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 549 900 km |
| Data primei înmatriculări | 15/10/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
Informaţii suplimentare Renault 480 T4X2 E6 |
|
|---|---|
| Precizări legate de retarderul hidraulic | RETARDER |
| |
Cap tractor Renault T-Series 480 T4X2 E6 second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11617851 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 480 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/12/2016 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Opţiune caroserie standard |
|---|
|
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 587 000 km |
| Data primei înmatriculări | 12/12/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
Informaţii suplimentare Renault 480 T4X2 E6 |
|
|---|---|
| Precizări legate de retarderul hidraulic | Retarder |
| |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-Series 520 24.5 DTI 13 second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11540258 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 520 24.5 DTI 13 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 06/01/2023 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 44 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 487 600 km |
| Data primei înmatriculări | 06/01/2023 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie standard |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Neumáticos al 80% |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Medie |
Informaţii suplimentare Renault 520 24.5 DTI 13 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Cap tractor Renault T-High second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 74165 |
| Ref. website: | 11637189 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/04/2021 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/55 + 315/70 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/55 + 315/70 R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 715 888 km |
| Data primei înmatriculări | 15/04/2021 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 570 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T520 HIGH SLEEPER CAB second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 5282C102 |
| Ref. website: | 11612071 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | SPANIA |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Caracteristici Renault T520 HIGH SLEEPER CAB |
|
|---|---|
| Kilometraj | 514 600 km |
Cap tractor Renault DR T440 SLEEPER CAB ADR second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 9F808E4E |
| Ref. website: | 11612116 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | DR |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | SPANIA |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Caracteristici Renault DR |
|
|---|---|
| Kilometraj | 607 800 km |
Cap tractor Renault T480 SLEEPER CAB second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 716334AB |
| Ref. website: | 11612130 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | SPANIA |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Caracteristici Renault T480 SLEEPER CAB |
|
|---|---|
| Kilometraj | 642 500 km |
Cap tractor Renault T-High 480 second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | TAG2 |
| Ref. website: | 11528085 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/12/2025 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Gama motorului | TURBO COMPOUD |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 44 Tone |
Echipament Cabeza tractora Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 38 500 km |
| Data primei înmatriculări | 15/12/2025 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Opţiune caroserie standard |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | NUEVOS AL 95% |
| Uzură pneuri faţă | 5 % |
| Uzură pneuri spate | 5 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/70 |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Informaţii suplimentare Renault 480 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Renault T-Series 440 second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | TRACTO-009 |
| Ref. website: | 11634415 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 440 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2017 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Optidriver |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 448 130 km |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 12800 cm3 |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Medie |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Cap tractor Renault T-Series 520 second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | TRACTO-008 |
| Ref. website: | 11634413 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 520 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2022 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Optidriver |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 476 328 km |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
| Capacitate cilindrică | 12800 cm3 |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Medie |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Cap tractor Renault T-Series 440 second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | TRACTO-004 |
| Ref. website: | 11634409 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 440 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2019 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Optidriver |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 706 320 km |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2019 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Capacitate cilindrică | 12800 cm3 |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Medie |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Cap tractor Renault T-Series 520 second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | TRACTO-003 |
| Ref. website: | 11634408 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 520 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2022 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Optidriver |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 476 328 km |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
| Capacitate cilindrică | 12800 cm3 |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Medie |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Cap tractor Renault T520 High cab second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11627919 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T520 High cab |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/01/2021 |
| Ţara | SPANIA |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
Informaţii cabină T520 High cab |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Precizări legate de retarderul hidraulic | RETARDER |
| |
Caracteristici Renault T520 High cab |
|
|---|---|
| Kilometraj | 592 500 km |
| Data primei înmatriculări | 29/01/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73742 |
| Ref. website: | 11565491 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 19/04/2022 |
| Ţara | SPANIA |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 693 727 km |
| Data primei înmatriculări | 19/04/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| Tip Inspecţie Tehnică | TRACTORA |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/70 22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/70 22.5 |
Cap tractor Renault T-Series 520 T4X2 E6 second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. website: | 11189474 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 520 T4X2 E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/07/2023 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 12 luni |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 466 664 km |
| Data primei înmatriculări | 22/07/2023 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Informaţii suplimentare Renault 520 T4X2 E6 |
|---|
|
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-Series 480.18 DTI 13 second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11456609 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 480.18 DTI 13 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 20/07/2024 |
| Ţara | SPANIA |
Informaţii suplimentare Renault 480.18 DTI 13 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 12800 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 44 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 240 000 km |
| Data primei înmatriculări | 20/07/2024 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 700 L |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Renault T-Series 480 T4X2 OPTIFUEL E6 transport periculos / Adr second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11609815 |
| Tip | Transport periculos / adr |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 480 T4X2 OPTIFUEL E6 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 11/05/2023 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 389 321 km |
| Data primei înmatriculări | 11/05/2023 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Lungime cabină | Medie |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Renault 480 T4X2 OPTIFUEL E6 |
|
|---|---|
| Culoare | Roșu |
Cap tractor Renault T-High second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 74099 |
| Ref. website: | 11618877 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 11/01/2019 |
| Ţara | SPANIA |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 1 097 056 km |
| Data primei înmatriculări | 11/01/2019 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 405 L |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/55 + 315/70 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/55 + 315/70 R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|