Camioane Renault 6x2 cabină scurtă FRANŢA second-hand
51 anunţuri de tir Renault 6x2 cabină scurtă FRANŢA second-hand
Camion Renault C-Series 480 multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1797631 |
| Ref. website: | 11587139 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Palfinger |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 480 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 480 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 315 / 80 R 22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 10 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 125 598 km |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2023 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault C-Series 380.26 DTI 11 transport utilaje second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | GD839CD |
| Ref. website: | 11544935 |
| Caroserie | Transport utilaje |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 23/11/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Puterea motorului | 279 kW |
| Capacitate cilindrică | 10800 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | RENAULT |
| Gama motorului | DTI 11 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 6.000 metri |
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
| Marca punții | RENAULT |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 6 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/70r22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/70R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.50 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 9.30 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 240 000 km |
| Data primei înmatriculări | 23/11/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Denumirea garanției | ACCESS |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 48 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 445 L |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.77 Tone |
| Masă Proprie | 13.23 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Informaţii suplimentare Renault 380.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de frâna de motor | OPTIBRAKE |
| Culoare | Albastru deschis |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Opţiune caroserie transport utilaje |
|---|
|
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion Renault D-Series 430.26 DTI 11 macara si obloane second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11515267 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 26/03/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Gama motorului | 11l |
| Număr de cilindri | 6 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Pneumatic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 80 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315 80 22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315 80 22.5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 108 000 km |
| Data primei înmatriculări | 26/03/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 100 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 500 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 48000 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 16 metri |
| Raza de lucru | 12.50 metri |
| Modelul macaralei | 18002 |
| An | 2020 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|---|
|
Informaţii cabină D-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault Premium citerne hydrocarbures Magyar 18.000 L 320.26 S cisternă hidrocarburi second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 313 |
| Ref. website: | 2641263 |
| Caroserie | Cisternă |
| Sub caroserie | Hidrocarburi |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/12/2008 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 27/09/2018 |
| Data de expirare a înmatriculării | 27/09/2019 |
| Tip Inspecţie Tehnică | 29CHA13DC241 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 16.35 Tone |
| Masă Proprie | 9.65 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lungime | 8.7 metri |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault Premium |
|
|---|---|
| Kilometraj | 365 867 km |
| Data primei înmatriculări | 01/12/2008 |
| Norme Euro | Renault Euro 4 |
| Crit'Air | 4 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 320 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină Premium |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion Renault C-Series 460.26 DTI 11 multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | FZ879 |
| Ref. website: | 11609840 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Dalby |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 460.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2021 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 3 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.53 Tone |
| Masă Proprie | 11.47 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65/R22.5 |
Informaţii suplimentare Renault 460.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Precizări legate de retarderul hidraulic | VOITH |
| |
| Culoare | Alb |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 102 000 km |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.40 metri |
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault D WIDE-series D26 frigorific(a) mono-temperatură second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11618833 |
| Caroserie | Frigorific(a) |
| Marcă (caroserie) | Carrier |
| Sub caroserie | Mono-temperatură |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D WIDE-series |
| Model | D26 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 02/02/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare Renault D26 |
|
|---|---|
| Clasă răcire | Clasa A |
| Culoare | Alb |
| Tip unitate de răcire | Diesel |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 320 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D WIDE-series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 325 000 km |
| Data primei înmatriculări | 02/02/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Certificare ATP |
|
|---|---|
| Marcaj ATP | FRA |
Opţiune caroserie frigorific(a) |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină D WIDE-series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Camion Renault C-Series 430 platformă standard second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1802470 |
| Ref. website: | 11633562 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/07/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.16 Tone |
| Masă Proprie | 10.84 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | AVANT 385 / 65 R 22.5 ARRIERE 315 / 80 R 22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 331 992 km |
| Data primei înmatriculări | 17/07/2018 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.3 metri |
| Suprafaţă | 23.715 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault C-Series 430.26 DTI 11 multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | FA204ZR |
| Ref. website: | 11406396 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Marrel |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/10/2018 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 6 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.16 Tone |
| Masă Proprie | 14.84 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.300 metri |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 246 000 km |
| Data primei înmatriculări | 10/10/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Denumirea garanției | ACCESS |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 68 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
| Capacitate cilindrică | 10800 cm3 |
| Numărul de ore ale motorului | 2250 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | RENAULT |
| Gama motorului | DTI 11 |
| |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 29/09/2026 |
| |
| Precizări legate de frâna de motor | OPTIBRAKE |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | VOITH |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
Caracteristici principale |
|---|
|
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion Renault Premium 370.26 multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | CM-300 |
| Ref. website: | 11447780 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Marrel |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/09/2003 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 503 K2 |
| An | 2003 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.31 Tone |
| Masă Proprie | 11.82 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26.13 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimensions 315 / 80 R 22,5 Usure AV 20% Usure AR 20% |
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Caracteristici Renault Premium - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 704 590 km |
| Data primei înmatriculări | 03/09/2003 |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
| Crit'Air | 5 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 370 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite de vitesses mécanique 16 rapports ( synchro ok refait en 2024 ) |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii cabină Premium |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion Renault C-Series 430.26 DTI 11 macara si obloane second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11369185 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/11/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 14 |
| Culoare | Albastru deschis |
| Ultima verificare tahograf | 10/06/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 10/06/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 10/06/2027 |
| |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | opti brake voith 450kw |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1 Tone |
| Capacitate de încărcare | 18800 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 13 metri |
| Raza de lucru | 12 metri |
| Modelul macaralei | 188 HI DUO BS-4 |
| An | 2021 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
| Capacitate cilindrică | 10800 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Număr de supape | 24 |
| Marca motorului | RENAULT |
| Gama motorului | DTI 11 |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.9 metri |
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 93 000 km |
| Data primei înmatriculări | 03/11/2021 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 50 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 220 L |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.2 Tone |
| Masă Proprie | 13.8 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | QUASI NEUF DEUXIEME TRAIN DEPUIS ACQUISITION |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.9 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 8.13 metri |
| Suprafaţă | 20.74 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 5.2 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion Renault C-Series C430.26 multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FG-642 |
| Ref. website: | 10263437 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Dalby |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 14/06/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 12/06/2024 |
| Data de expirare a înmatriculării | 12/06/2025 |
| |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| Numărul de ore ale motorului | 5929 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | OPTIDRIVER + OPTIBRAKE |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 129 206 km |
| Data primei înmatriculări | 14/06/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.02 Tone |
| Masă Proprie | 10.98 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 315/80R22.5 usure av : 40% usure ar : 20% usure ar : 40% |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.3 metri |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault Premium 370 DXI macara second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | DJ844 |
| Ref. website: | 11605719 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Model | 370 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/08/2008 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 370 CP |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.50 metri |
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.45 metri |
| Lungimea caroseriei | 7.80 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Premium - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 299 000 km |
| Data primei înmatriculări | 27/08/2008 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 4 |
| Crit'Air | 4 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.080 Tone |
| Înălțimea de ridicare | 17.05 metri |
| Raza de lucru | 17.05 metri |
| Modelul macaralei | 320.6 |
| An | 2008 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.94 Tone |
| Masă Proprie | 16.06 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 29.5 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii suplimentare Renault 370 DXI |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Informaţii cabină Premium |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion Renault C cab 2.3 multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 65018 |
| Ref. website: | 10497102 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 16/01/2024 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C cab 2.3 |
|
|---|---|
| Kilometraj | 10 km |
| Data primei înmatriculări | 16/01/2024 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.9 metri |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault Premium 380 DXI transport utilaje second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | CC 300 PX |
| Ref. website: | 7672031 |
| Caroserie | Transport utilaje |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Model | 380 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/03/2012 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Informaţii suplimentare Renault 380 DXI |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 26/02/2024 |
| Data ultimei verificări tehnice | 06/03/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 06/03/2026 |
| |
| Culoare | Alb |
Informaţii cabină Premium |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Opţiune caroserie transport utilaje |
|---|
|
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Premium |
|
|---|---|
| Kilometraj | 585 800 km |
| Data primei înmatriculări | 13/03/2012 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 30 L |
| Crit'Air | 3 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 350 L |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.14 Tone |
| Masă Proprie | 12.86 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 29.5 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.50 metri |
| Lungime | 12 metri |
| Suprafaţă | 24 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault T-Series multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73571 |
| Ref. website: | 11513669 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/06/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.6 metri |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.12 metri |
| Lăţime | 2.5 metri |
| Lungime | 10.08 metri |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 189 700 km |
| Data primei înmatriculări | 01/06/2021 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 415 L |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.9 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 10/09/2029 |
| Data ultimei verificări tehnice | 10/09/2027 |
| Tip Inspecţie Tehnică | FRA |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 + 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65 + 315/80 R22,5 |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion Renault C-Series multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73177 |
| Ref. website: | 11440527 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/08/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.7 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 11/05/2030 |
| Data ultimei verificări tehnice | 20/05/2027 |
| Tip Inspecţie Tehnică | C 480 26 6X2 AR DIR |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 + 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65 + 315/80 R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 227 800 km |
| Data primei înmatriculări | 01/08/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 415 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.3 metri |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion Renault T-Series multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73427 |
| Ref. website: | 11482766 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 18/02/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 + 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65 + 315/80 R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 274 000 km |
| Data primei înmatriculări | 18/02/2021 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 415 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.6 metri |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion Renault Kerax 380.26 multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1801095 |
| Ref. website: | 11616349 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 08/06/2005 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 28/05/2024 |
| Data de expirare a înmatriculării | 28/05/2025 |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.78 Tone |
| Masă Proprie | 11.22 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.2 metri |
| Lăţime | 2.5 metri |
| Lungime | 7.8 metri |
| Suprafaţă | 19.5 m² |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Kerax |
|
|---|---|
| Kilometraj | 995 774 km |
| Data primei înmatriculări | 08/06/2005 |
| Crit'Air | 5 |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 13R22,5 |
| Uzură pneuri faţă | 80 % |
| Uzură pneuri spate | 80 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.9 metri |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Camion Renault Premium Lander 430 DXI multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1735720 |
| Ref. website: | 11185841 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium Lander |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 04/08/2011 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 18/05/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 18/05/2026 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.99 Tone |
| Masă Proprie | 11.02 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 0.03 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 0.04 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Caracteristici Renault Premium Lander |
|
|---|---|
| Kilometraj | 601 000 km |
| Data primei înmatriculări | 04/08/2011 |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină Premium Lander |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Camion Renault Premium Lander 410 DXI multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | V 3121 |
| Ref. website: | 9564301 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Jimeca |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium Lander |
| Model | 410 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 07/04/2009 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.8 Tone |
| Masă Proprie | 10.2 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 315/80R22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 40 % |
| Uzură pneuri spate | 40 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Informaţii suplimentare Renault 410 DXI |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 12/09/2023 |
| Data ultimei verificări tehnice | 12/09/2023 |
| Data de expirare a înmatriculării | 12/09/2024 |
| Tip Inspecţie Tehnică | 24CPD16 |
| |
Informaţii cabină Premium Lander |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault Premium Lander |
|
|---|---|
| Kilometraj | 383 000 km |
| Data primei înmatriculări | 07/04/2009 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 4 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Crit'Air | 4 |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 410 CP |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | ZF I6 S |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.500 metri |
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.500 metri |
| Lungime | 7.300 metri |
| Suprafaţă | 18.25 m² |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion Renault C-Series multiplu second-hand
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 72845 |
| Ref. website: | 11359082 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/12/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 1 004 km |
| Data primei înmatriculări | 22/12/2025 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 415 L |
motor |
|
|---|---|
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5 metri |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|