Camioane platforme standard Renault macarale second-hand
39 anunţuri de tir platforme standard Renault macarale second-hand
Camion macara standard Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10856753 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/10/2014 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 271 200 km |
| Data primei înmatriculări | 17/10/2014 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Camion macara standard Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VE2048 |
| Ref. website: | 11475361 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/12/2017 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Marca motorului | Volvo |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 275 420 km |
| Data primei înmatriculări | 21/12/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 17001 SLD |
| An | 2017 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FE-062 |
| Ref. website: | 11469958 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/03/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 21/05/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 21/05/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.38 Tone |
| Masă Proprie | 14.62 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique : 13R22.5 Usure AV 50% Usure essieu 2 70% Usure AR 80% |
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 70 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.95 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C380 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 294 333 km |
| Data primei înmatriculări | 13/03/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault Kerax 260
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11633303 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 260 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2001 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 260 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 7 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 105 |
| An | 2001 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 19 Tone |
| Masă Proprie | 10.4 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 5.85 metri |
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 135 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2001 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 2 |
| Capacitatea rezervorului | 250 L |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
| Număr de rapoarte (viteze) | 8 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 15 % |
| Uzură pneuri spate | 45 % |
Camion macara standard Renault Premium 270 DCI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1802439 |
| Ref. website: | 11633292 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 19/09/2006 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | F 130 |
| An | 2006 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Caracteristici Renault Premium - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 202 991 km |
| Data primei înmatriculări | 19/09/2006 |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
| Crit'Air | 5 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 270 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA |
Camion macara standard Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | EP-771 |
| Ref. website: | 11529228 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 18/07/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 11/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 11/01/2027 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.21 Tone |
| Masă Proprie | 14.79 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite de vitesses automatique 12 rapports |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 325 000 km |
| Data primei înmatriculări | 18/07/2017 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VE2036 |
| Ref. website: | 11255521 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/09/2014 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| Marca motorului | Volvo |
| Gama motorului | D11 K |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 707 883 km |
| Data primei înmatriculări | 29/09/2014 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 18002 |
| An | 2014 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 440
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VE2049 |
| Ref. website: | 11475385 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 440 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 28/11/2016 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
| Marca motorului | Volvo |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 320 000 km |
| Data primei înmatriculări | 28/11/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 18002 EH-D |
| An | 2016 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VE2038 |
| Ref. website: | 11255539 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 14/04/2015 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| Marca motorului | Volvo |
| Gama motorului | D11 K |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 445 479 km |
| Data primei înmatriculări | 14/04/2015 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 18002 |
| An | 2015 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FJ-362 |
| Ref. website: | 11267900 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/09/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 19/05/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 19/05/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.52 Tone |
| Masă Proprie | 12.48 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique = 13R22.5 Usure AV 60% Usure AR 70% |
| Uzură pneuri faţă | 60 % |
| Uzură pneuri spate | 70 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.6 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C380 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 185 719 km |
| Data primei înmatriculări | 03/09/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | EY-979 |
| Ref. website: | 11262124 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/07/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 22/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 22/01/2027 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.61 Tone |
| Masă Proprie | 14.39 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique : 13R22.5 Usure AV 20% Usure AR 50% |
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.7 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C380 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 214 355 km |
| Data primei înmatriculări | 05/07/2018 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 380.19 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10463185 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380.19 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/11/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Informaţii suplimentare Renault 380.19 DTI 11 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 30/10/2025 |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | VOITH |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 30 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lungimea caroseriei | 6 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 156 200 km |
| Data primei înmatriculări | 21/11/2019 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.4 Tone |
| Raza de lucru | 10.5 metri |
| Modelul macaralei | PK17001 SLD 3 |
| An | 2019 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 5.79 Tone |
| Masă Proprie | 12.5 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 280.19 DTI 8
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10816399 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 280.19 DTI 8 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/06/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 280 CP |
Informaţii suplimentare Renault 280.19 DTI 8 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 01/09/2026 |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 6 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 183 000 km |
| Data primei înmatriculări | 13/06/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 14002 EH |
| An | 2017 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8.44 Tone |
| Masă Proprie | 10.56 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 22.5 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion macara standard Renault C430.32
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FW-845 |
| Ref. website: | 11297980 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 26/11/2023 |
| Data de expirare a înmatriculării | 26/11/2024 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.5 Tone |
| Masă Proprie | 17.5 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique = 13R22.5 Usure AV 50% Usure AR 50% |
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.6 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C430.32 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 158 632 km |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2021 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault Premium Lander 460 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | DE-112-YF |
| Ref. website: | 11616335 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium Lander |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/05/2014 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 25/05/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 25/05/2027 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.6 Tone |
| Raza de lucru | 8.25 metri |
| Modelul macaralei | F135 |
| An | 2014 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 315/80 R22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 55 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Informaţii cabină Premium Lander |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Lungime cabină | Medie |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2 metri |
| Lungimea caroseriei | 5 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Premium Lander - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 321 798 km |
| Data primei înmatriculări | 10/05/2014 |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8 Tone |
| Masă Proprie | 11.25 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19.25 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11589595 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 16/10/2015 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 21/04/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 05/05/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 04/05/2027 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Caracteristici Renault - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 538 200 km |
| Data primei înmatriculări | 16/10/2015 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.5 Tone |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Camion macara standard Renault C-Series 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1801994 |
| Ref. website: | 11627957 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/06/2014 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 5580 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 11 metri |
| Raza de lucru | 7.5 metri |
| Modelul macaralei | PK 12002 EH |
| An | 2013 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 318 679 km |
| Data primei înmatriculări | 03/06/2014 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Camion macara standard Renault K380 DXI -6x4+HIAB 21 T/m+4 EXT
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | E65569 |
| Ref. website: | 11195069 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 09/09/2014 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 0.8 metri |
| Lăţime | 2.47 metri |
| Lungime | 7.2 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault K380 DXI -6x4+HIAB 2... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 422 257 km |
| Data primei înmatriculări | 09/09/2014 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Essieu 1 Usure des pneus droite et gauche: 26%-50% 26%-50% Dimension: 315/80r22,5 Essieu 2 Usure des pneus droite et gauche: 51%-75% 51%-75% Dimension: 315/80r22,5 Essieu 3 Usure des pneus droite et gauche: 26%-50% 26%-50% Dimension: 315/80r22,5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 15.88 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Camion macara standard Renault C 380 DXI+Palfinger 26 T/m+5EXT.
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | E66155 |
| Ref. website: | 11371945 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 23/10/2014 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.46 metri |
| Lungime | 7 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C 380 DXI+Palfinger ... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 318 590 km |
| Data primei înmatriculări | 23/10/2014 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Essieu 1 Usure des pneus droite et gauche: 51%-75% 51%-75% Dimension: 315/80r22,5 Essieu 2 Usure des pneus droite et gauche: 26%-50% 26%-50% Dimension: 315/80r22,5 Essieu 3 Usure des pneus droite et gauche: 0%-25% 0%-25% Dimension: 315/80r22,5 Essieu 4 Usure des pneus droite et gauche: 0%-25% 0%-25% Dimension: 315/80r22,5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 18.32 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Camion macara standard Renault KERAX 380DXI-8x4+PK18TM/3EXT
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | E60849 |
| Ref. website: | 9913002 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/04/2011 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 2.2 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 7 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault KERAX 380DXI-8x4+PK1... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 383 156 km |
| Data primei înmatriculări | 13/04/2011 |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Essieu 1 Usure des pneus droite et gauche: 26%-50% 26%-50% Dimension: 315/80R22,5 Essieu 2 Usure des pneus droite et gauche: 0%-25% 0%-25% Dimension: 315/80R22,5 Essieu 3 Usure des pneus droite et gauche: 0%-25% 0%-25% Dimension: 315/80R22,5 Essieu 4 Usure des pneus droite et gauche: 51%-75% 51%-75% Dimension: 315/80R22,5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 15.14 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Camion macara standard Renault MIDULM 220 DCI - PAFLINGER PK 6001
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | E63215 |
| Ref. website: | 10474925 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/01/2004 |
| Ţara | BELGIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 220 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | nombre de rapports: 5 |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 0.4 metri |
| Lăţime | 2.48 metri |
| Lungime | 1.96 metri |
Caracteristici Renault MIDULM 220 DCI - PAF... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 471 773 km |
| Data primei înmatriculări | 13/01/2004 |
| Norme Euro | Renault Euro 4 |
| Crit'Air | 4 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Essieu 1 Usure des pneus droite et gauche: 0%-25% 0%-25% Dimension: 245/70R17,5 Essieu 2 Usure des pneus droite et gauche: 0%-25% 0%-25% Dimension: 245/70R17,5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 12 Tone |