Camioane platforme si obloane Renault second-hand - Pagina 2
57 anunţuri de tir platforme si obloane Renault second-hand
Camion macara si obloane Renault
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11504206 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 25/02/1998 |
| Ţara | SPANIA |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK13500B |
| An | 1990 |
Caracteristici Renault - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 1 080 000 km |
| Data primei înmatriculări | 25/02/1998 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 2 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Camion cu remorca macara si obloane Renault T-Series 480.26 DTI 13
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11228585 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 480.26 DTI 13 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | F365 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 768 661 km |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2017 |
| Data înmatriculării remorcii | 30/10/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8.8 Tone |
| Masă Proprie | 17.2 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Lungime cabină | Adâncă |
Informaţii suplimentare Renault 480.26 DTI 13 |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de frâna de motor | OPTIBRAKE + |
| Culoare | Alb |
Camion macara si obloane Renault T-Series 480.26 DTI 13
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11228644 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Model | 480.26 DTI 13 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | F365 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 768 661 km |
| Data primei înmatriculări | 27/10/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8.8 Tone |
| Masă Proprie | 17.2 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Lungime cabină | Adâncă |
Informaţii suplimentare Renault 480.26 DTI 13 |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de frâna de motor | OPTIBRAKE + |
| Culoare | Alb |
Camion macara si obloane Renault C-Series 480.32 DTI 13
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11604551 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 480.32 DTI 13 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.84 Tone |
| Masă Proprie | 21.16 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | 12 rapports avant et 3 rapports arrière Renforcement de la boîte de vitesses Optidriver pour usages sévère |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Informaţii suplimentare Renault 480.32 DTI 13 |
|---|
|
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 154 000 km |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 48 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 225 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 42002.SH |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 11.29 metri |
| Suprafaţă | 28.78 m² |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault Premium 310 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11615283 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Model | 310 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 20/10/2011 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 310 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 19 Tone |
Caracteristici Renault Premium - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 575 381 km |
| Data primei înmatriculări | 20/10/2011 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii suplimentare Renault 310 DXI |
|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 460
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11590747 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 460 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/04/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 460 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1 Tone |
| Capacitate de încărcare | 5.85 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 15 metri |
| Raza de lucru | 12 metri |
| Modelul macaralei | PK 501 K SLD C |
| An | 2022 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 43 844 km |
| Data primei înmatriculări | 13/04/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.54 Tone |
| Masă Proprie | 14.46 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Camion macara si obloane Renault Premium Lander 380.26 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11452003 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium Lander |
| Model | 380.26 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2012 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 26 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Caracteristici Renault Premium Lander - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 360 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2012 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | F455R |
| An | 2012 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 1 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Camion macara si obloane Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 74059 |
| Ref. website: | 11614240 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.84 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 43.5 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 + 13 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65 + 13 R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 153 823 km |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 415 L |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 8x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault nou Kerax 520 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10540463 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 520 DXI |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 08/05/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Neuf |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 24 km |
| Data primei înmatriculări | 08/05/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | Pk 78002 SH |
| An | 2025 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Renault 520 DXI |
|---|
|
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion platformă si obloane Renault C-Series 460
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11357053 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 460 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/05/2016 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 364 000 km |
| Data primei înmatriculări | 05/05/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Informaţii suplimentare Renault 460 |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault nou
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | Gd679 |
| Ref. website: | 3164672 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 26/12/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 25 Tone |
| Masă Proprie | 15 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 40 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 10 metri |
| Lungime | 2.55 metri |
| Suprafaţă | 25.88 m² |
Caracteristici Renault - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 3 000 km |
| Data primei înmatriculări | 26/12/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 450 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Camion platformă si obloane Renault Midlum 300.18 Maschinentransporter
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 3865 |
| Ref. website: | 11567877 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Midlum |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | GERMANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Capacitate cilindrică | 7146 cm3 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Midlum |
|
|---|---|
| Kilometraj | 811 100 km |
| Data primei înmatriculări | |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.2 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion platformă si obloane Renault Kerax 370
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | GC-0791 |
| Ref. website: | 9938643 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 30/06/2005 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 503 CP |
| Capacitate cilindrică | 11 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | 16 MARCHAS BLOQUEO DIFERENCIAL |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.623 metri |
| Suprafaţă | 27.089 m² |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Kerax |
|
|---|---|
| Kilometraj | 250 km |
| Data primei înmatriculări | 30/06/2005 |
| Capacitatea rezervorului | 350 L |
| Norme Euro | Renault Euro 1 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8.72 Tone |
| Masă Proprie | 23.28 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | MEDIDA NEUMATICOS: 385/64R 22.5; 13R 22.5 DESGASTE NEUMATICOS 3º EJE 90% DESGASTE NEUMATICOS 4º EJE 90% |
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 70 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara si obloane Renault Premium 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 141 BYH 31 |
| Ref. website: | 3351786 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Model | 320 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2002 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 320 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Caracteristici Renault Premium - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 376 372 km |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2002 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
| Crit'Air | 5 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Camion macara si obloane Renault Premium 270 DCI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2921 |
| Ref. website: | 10370617 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Model | 270 DCI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/06/2002 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7.1 Tone |
| Masă Proprie | 10.9 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 18 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimensiones de los neumáticos 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.48 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.86 metri |
Caracteristici Renault Premium - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 979 000 km |
| Data primei înmatriculări | 12/06/2002 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
| Crit'Air | 5 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 0.76 Tone |
| Raza de lucru | 13.9 metri |
| Modelul macaralei | AK 140.1 A2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 270 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii suplimentare Renault 270 DCI |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Camion macara si obloane Renault nou Kerax 440
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | RENAUL K440 |
| Ref. website: | 11540645 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 440 |
| Stare | Nou |
| Ţara | SPANIA |
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | IX405 |
| An | 2026 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.6 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.48 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.2 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | RENAULT C430 |
| Ref. website: | 11301537 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/07/2017 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11 Tone |
| Masă Proprie | 15.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22,5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.49 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.99 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 407 566 km |
| Data primei înmatriculări | 12/07/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | XDUO 188 ES4 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion platformă si obloane Renault S-Series 180
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10928462 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | S-Series |
| Model | 180 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 30/04/1998 |
| Ţara | FRANŢA |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Caracteristici Renault S-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 572 000 km |
| Data primei înmatriculări | 30/04/1998 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 2 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Camion macara si obloane Renault Premium Lander 410 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 8 |
| Ref. website: | 11348275 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium Lander |
| Model | 410 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 09/03/2009 |
| Ţara | SPANIA |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 200 |
| An | 2009 |
| Raza de lucru | 20 metri |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii cabină Premium Lander |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Premium Lander - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 530 000 km |
| Data primei înmatriculări | 09/03/2009 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Camion macara si obloane Renault Kerax 370 DCI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | A5207 |
| Ref. website: | 11621682 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 370 DCI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/08/2002 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 362 CP |
| Puterea motorului | 266 kW |
| Capacitate cilindrică | 11116 cm3 |
| Numărul de ore ale motorului | 7088 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | RENAULT |
| Gama motorului | DCI 11 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite de vitesse manuelle ZF 16S / fonctionnelle sauf rapports 1 et 5 H.S |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
| Număr de rapoarte (viteze) | 16 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.00 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
| Marca punții | RENAULT |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 211 000 km |
| Data primei înmatriculări | 21/08/2002 |
| Crit'Air | 5 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
| Capacitatea rezervorului | 300 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.380 Tone |
| Capacitate de încărcare | 13000 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 12 metri |
| Raza de lucru | 8.35 metri |
| Modelul macaralei | F130AC.23 |
| An | 2002 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7.69 Tone |
| Masă Proprie | 11.44 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19.13 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40.13 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Pneus 315/80R22.5 très bon état: avant 12mm / arrière rechapés 14mm / sans R.S. |
Informaţii suplimentare Renault 370 DCI |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 14/07/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 22/07/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 21/07/2026 |
| |
| Precizări legate de frâna de motor | ECHAPPEMENT |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | INTARDER ZF |
| Tip Inspecţie Tehnică | 33AVB |
| Culoare | Portocaliu |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.40 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.45 metri |
| Suprafaţă | 24.1 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.47 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.30 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault Premium 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | GC-8410 |
| Ref. website: | 10046890 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/09/2006 |
| Ţara | SPANIA |
Macara auxiliară |
|---|
|
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Caracteristici Renault Premium - Grue |
|
|---|---|
| Data primei înmatriculări | 13/09/2006 |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 300 CP |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |