Camioane platforme Renault Motorină Euro 6 macarale second-hand
93 anunţuri de tir platforme Renault Motorină Euro 6 macarale second-hand
Camion macara si obloane Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 239005 |
| Ref. website: | 10877040 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/06/2017 |
| Ţara | POLONIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.52 Tone |
| Masă Proprie | 14.48 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.51 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.8 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 260 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/06/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 6120 Kg |
| Raza de lucru | 12.3 metri |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | POLONIA |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 219948 |
| Ref. website: | 10718492 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 31/05/2017 |
| Ţara | POLONIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.79 Tone |
| Masă Proprie | 14.21 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Renault 380 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 250 000 km |
| Data primei înmatriculări | 31/05/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 6000 Kg |
| Modelul macaralei | PK 18002-EH |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | POLONIA |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.47 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.8 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1802821 |
| Ref. website: | 11637766 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/06/2014 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 5580 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 11 metri |
| Raza de lucru | 7.5 metri |
| Modelul macaralei | PK 12002 EH |
| An | 2013 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 318 679 km |
| Data primei înmatriculări | 03/06/2014 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Camion macara standard Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1802804 |
| Ref. website: | 11637671 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/02/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 18002.EH |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.04 Tone |
| Masă Proprie | 13.96 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | AVANT 385 / 65 R 22.5 ARRIERE 315 / 80 R 22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 57 982 km |
| Data primei înmatriculări | 24/02/2020 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.39 metri |
| Suprafaţă | 26.4945 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara Renault K 460 K 6X6 HIAB X-HIDUO 188 Remote Full Steel Big-Axle Euro 6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 70339645 |
| Ref. website: | 11591757 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 28/07/2016 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 459 CP |
| Puterea motorului | 338 kW |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Handgeschakeld, 14 versnellingen |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 252 metri |
| Lungimea caroseriei | 625 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault K 460 K 6X6 HIAB X-HI... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 109 301 km |
| Data primei înmatriculări | 28/07/2016 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.25 Tone |
| Masă Proprie | 15.76 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 28 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.6 metri |
| Osii | 6x6 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x6 |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara si obloane Renault D-Series 430.26 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11515267 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 26/03/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Gama motorului | 11l |
| Număr de cilindri | 6 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Pneumatic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 80 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315 80 22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315 80 22.5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 108 000 km |
| Data primei înmatriculări | 26/03/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 100 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 500 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 48000 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 16 metri |
| Raza de lucru | 12.50 metri |
| Modelul macaralei | 18002 |
| An | 2020 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|---|
|
Informaţii cabină D-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10856753 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/10/2014 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 271 200 km |
| Data primei înmatriculări | 17/10/2014 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Camion macara standard Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VE2048 |
| Ref. website: | 11475361 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/12/2017 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Marca motorului | Volvo |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 275 420 km |
| Data primei înmatriculări | 21/12/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 17001 SLD |
| An | 2017 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FE-062 |
| Ref. website: | 11469958 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/03/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 21/05/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 21/05/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.38 Tone |
| Masă Proprie | 14.62 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique : 13R22.5 Usure AV 50% Usure essieu 2 70% Usure AR 80% |
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 70 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.95 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C380 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 294 333 km |
| Data primei înmatriculări | 13/03/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11319895 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2016 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 221 146 km |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK33000 |
| An | 2016 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Camion macara si obloane Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11319899 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 281 000 km |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK24000 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Camion macara Renault C 380 EURO 6, 6x2 Palfinger
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 000885 |
| Ref. website: | 11607916 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 16/11/2021 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 379 CP |
| Puterea motorului | 279 kW |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 244 metri |
| Lungimea caroseriei | 690 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C 380 EURO 6, 6x2 Pal... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 85 500 km |
| Data primei înmatriculări | 16/11/2021 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.45 Tone |
| Masă Proprie | 13.56 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara Renault C 430 EURO 6, 8x4, Palfinger, Remote
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 000301 |
| Ref. website: | 11619523 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/08/2018 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 429 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 250 metri |
| Lungimea caroseriei | 700 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C 430 EURO 6, 8x4, Pa... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 231 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/08/2018 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.77 Tone |
| Masă Proprie | 18.23 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara Renault C 380 EURO 6, 8x2, HIAB, Remote
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 000250 |
| Ref. website: | 11609686 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 28/11/2018 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 429 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x2 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 248 metri |
| Lungimea caroseriei | 798 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C 380 EURO 6, 8x2, HI... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 302 000 km |
| Data primei înmatriculări | 28/11/2018 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.38 Tone |
| Masă Proprie | 16.62 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara Renault C 430 8x4, EURO 6, Palfinger, Retarder
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 004503 |
| Ref. website: | 11620212 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/07/2020 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 429 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C 430 8x4, EURO 6, Pa... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 205 000 km |
| Data primei înmatriculări | 13/07/2020 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.71 Tone |
| Masă Proprie | 17.29 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare |
|---|
|
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 250 metri |
| Lungimea caroseriei | 680 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 430.32 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | C430 8X4 GRUA |
| Ref. website: | 11309635 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430.32 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/04/2018 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 333 000 km |
| Data primei înmatriculări | 10/04/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | X-HIDUO 228 ES-5 |
| An | 2018 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Renault 430.32 DTI 11 |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion macara Renault C 430 6X4 HIAB 188ES5
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 331395 |
| Ref. website: | 11633744 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/03/2019 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 439 CP |
| Puterea motorului | 323 kW |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.94 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 234 metri |
| Lungimea caroseriei | 702 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C 430 6X4 HIAB 188ES5... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 244 846 km |
| Data primei înmatriculări | 01/03/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.03 Tone |
| Masă Proprie | 15.98 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 29 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 22.5 |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 28/12/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 28/12/2026 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.63 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.7 metri |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | EP-771 |
| Ref. website: | 11529228 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 18/07/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 11/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 11/01/2027 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.21 Tone |
| Masă Proprie | 14.79 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite de vitesses automatique 12 rapports |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 325 000 km |
| Data primei înmatriculări | 18/07/2017 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 430.26 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11369185 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/11/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 14 |
| Culoare | Albastru deschis |
| Ultima verificare tahograf | 10/06/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 10/06/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 10/06/2027 |
| |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | opti brake voith 450kw |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1 Tone |
| Capacitate de încărcare | 18800 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 13 metri |
| Raza de lucru | 12 metri |
| Modelul macaralei | 188 HI DUO BS-4 |
| An | 2021 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
| Capacitate cilindrică | 10800 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Număr de supape | 24 |
| Marca motorului | RENAULT |
| Gama motorului | DTI 11 |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.9 metri |
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 93 000 km |
| Data primei înmatriculări | 03/11/2021 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 50 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 220 L |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.2 Tone |
| Masă Proprie | 13.8 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | QUASI NEUF DEUXIEME TRAIN DEPUIS ACQUISITION |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.9 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 8.13 metri |
| Suprafaţă | 20.74 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 5.2 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VE2030 |
| Ref. website: | 11253926 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 18/02/2015 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Marca motorului | Volvo |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Arcuri lamelare |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 525 109 km |
| Data primei înmatriculări | 18/02/2015 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 188 X-Hiduo |
| An | 2014 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VE2036 |
| Ref. website: | 11255521 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/09/2014 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| Marca motorului | Volvo |
| Gama motorului | D11 K |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 707 883 km |
| Data primei înmatriculări | 29/09/2014 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 18002 |
| An | 2014 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|