Camioane platforme Renault FRANŢA macarale second-hand
67 anunţuri de tir platforme Renault FRANŢA macarale second-hand
Camion macara standard Renault Premium 270.19 DCI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 538607 |
| Ref. website: | 11013105 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Model | 270.19 DCI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 28/02/2005 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 270 CP |
Informaţii suplimentare Renault 270.19 DCI |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 01/04/2026 |
| |
Caracteristici Renault Premium - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 697 008 km |
| Data primei înmatriculări | 28/02/2005 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
| Crit'Air | 5 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 2.7 Tone |
| Raza de lucru | 8 metri |
| Modelul macaralei | PK 23500 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.19 Tone |
| Masă Proprie | 9.81 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 22.5 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
| Număr de rapoarte (viteze) | 8 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 6 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Camion macara Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11504199 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Înălțimea de ridicare | 12 metri |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Conducere | Volanul pe stânga |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion macara standard Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1802804 |
| Ref. website: | 11637671 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/02/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 18002.EH |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.04 Tone |
| Masă Proprie | 13.96 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | AVANT 385 / 65 R 22.5 ARRIERE 315 / 80 R 22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 57 982 km |
| Data primei înmatriculări | 24/02/2020 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.39 metri |
| Suprafaţă | 26.4945 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion macara si obloane Renault D-Series 430.26 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11515267 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 26/03/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Gama motorului | 11l |
| Număr de cilindri | 6 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Pneumatic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 80 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315 80 22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315 80 22.5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 108 000 km |
| Data primei înmatriculări | 26/03/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 100 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 500 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 48000 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 16 metri |
| Raza de lucru | 12.50 metri |
| Modelul macaralei | 18002 |
| An | 2020 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|---|
|
Informaţii cabină D-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion macara standard Renault C380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FE-062 |
| Ref. website: | 11469958 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/03/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 21/05/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 21/05/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.38 Tone |
| Masă Proprie | 14.62 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique : 13R22.5 Usure AV 50% Usure essieu 2 70% Usure AR 80% |
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 70 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.95 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C380 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 294 333 km |
| Data primei înmatriculări | 13/03/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion macara si obloane Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11319895 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2016 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 221 146 km |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK33000 |
| An | 2016 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Camion macara si obloane Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11319899 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 281 000 km |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK24000 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Camion macara Renault Premium
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 69910 |
| Ref. website: | 10697712 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/10/2005 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 270 CP |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22,5 |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Caracteristici Renault Premium - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 449 200 km |
| Data primei înmatriculări | 03/10/2005 |
| Crit'Air | 5 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
| Capacitatea rezervorului | 300 L |
Macara auxiliară |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.96 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion macara Renault Premium Lander 370 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11514935 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium Lander |
| Model | 370 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 02/02/2007 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 370 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.5 metri |
| Tip suspensie față | Mecanic |
| Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.53 metri |
| Lungime | 10.60 metri |
| Suprafaţă | 26.82 m² |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Premium Lander - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 375 429 km |
| Data primei înmatriculări | 02/02/2007 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 4 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Crit'Air | 4 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 0.480 Tone |
| Raza de lucru | 21.1 metri |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7.82 Tone |
| Masă Proprie | 11.18 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii suplimentare Renault 370 DXI |
|---|
|
Informaţii cabină Premium Lander |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Medie |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion macara standard Renault Kerax 260
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11633303 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 260 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2001 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 260 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 7 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 105 |
| An | 2001 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 19 Tone |
| Masă Proprie | 10.4 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 5.85 metri |
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 135 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2001 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 2 |
| Capacitatea rezervorului | 250 L |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
| Număr de rapoarte (viteze) | 8 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 15 % |
| Uzură pneuri spate | 45 % |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion macara standard Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | EP-771 |
| Ref. website: | 11529228 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 18/07/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 11/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 11/01/2027 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.21 Tone |
| Masă Proprie | 14.79 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite de vitesses automatique 12 rapports |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 325 000 km |
| Data primei înmatriculări | 18/07/2017 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 430.26 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11369185 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/11/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 14 |
| Culoare | Albastru deschis |
| Ultima verificare tahograf | 10/06/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 10/06/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 10/06/2027 |
| |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | opti brake voith 450kw |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1 Tone |
| Capacitate de încărcare | 18800 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 13 metri |
| Raza de lucru | 12 metri |
| Modelul macaralei | 188 HI DUO BS-4 |
| An | 2021 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
| Capacitate cilindrică | 10800 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Număr de supape | 24 |
| Marca motorului | RENAULT |
| Gama motorului | DTI 11 |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.9 metri |
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 93 000 km |
| Data primei înmatriculări | 03/11/2021 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 50 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 220 L |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.2 Tone |
| Masă Proprie | 13.8 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | QUASI NEUF DEUXIEME TRAIN DEPUIS ACQUISITION |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.9 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 8.13 metri |
| Suprafaţă | 20.74 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 5.2 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault Midlum 220.10
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. website: | 10239296 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Midlum |
| Model | 220.10 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 04/10/2012 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 3 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 220 CP |
| Capacitate cilindrică | 4000 cm3 |
| Număr de cilindri | 4 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.32 metri |
| Lungime | 6.01 metri |
| Suprafaţă | 12 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.20 metri |
| Lungimea caroseriei | 3.35 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Midlum - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 346 990 km |
| Data primei înmatriculări | 04/10/2012 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1680 Tone |
| Capacitate de încărcare | 2450 Kg |
| Modelul macaralei | 57.3 |
| An | 2012 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 4.65 Tone |
| Masă Proprie | 6 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 10 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 13.5 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii cabină Midlum |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Renault 220.10 |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion macara si obloane Renault Premium 340
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | Premium |
| Ref. website: | 10607414 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Model | 340 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 14/05/2012 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 340 CP |
| Capacitate cilindrică | 9800 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 340 |
|
|---|---|
| Precizări legate de retarderul hidraulic | INTARDER |
| |
| Culoare | Albastru deschis |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Caracteristici Renault Premium - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 260 000 km |
| Data primei înmatriculări | 14/05/2012 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii cabină Premium |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Camion macara standard Renault C380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FJ-362 |
| Ref. website: | 11267900 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/09/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 19/05/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 19/05/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.52 Tone |
| Masă Proprie | 12.48 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique = 13R22.5 Usure AV 60% Usure AR 70% |
| Uzură pneuri faţă | 60 % |
| Uzură pneuri spate | 70 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.6 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C380 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 185 719 km |
| Data primei înmatriculări | 03/09/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion macara standard Renault C380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | EY-979 |
| Ref. website: | 11262124 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/07/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 22/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 22/01/2027 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.61 Tone |
| Masă Proprie | 14.39 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique : 13R22.5 Usure AV 20% Usure AR 50% |
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.7 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C380 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 214 355 km |
| Data primei înmatriculări | 05/07/2018 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion macara Renault Premium 370 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | DJ844 |
| Ref. website: | 11605719 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Model | 370 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/08/2008 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 370 CP |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.50 metri |
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.45 metri |
| Lungimea caroseriei | 7.80 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Premium - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 299 000 km |
| Data primei înmatriculări | 27/08/2008 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 4 |
| Crit'Air | 4 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.080 Tone |
| Înălțimea de ridicare | 17.05 metri |
| Raza de lucru | 17.05 metri |
| Modelul macaralei | 320.6 |
| An | 2008 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.94 Tone |
| Masă Proprie | 16.06 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 29.5 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii suplimentare Renault 370 DXI |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Informaţii cabină Premium |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion macara standard Renault C-Series 380.19 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10463185 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380.19 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/11/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Informaţii suplimentare Renault 380.19 DTI 11 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 30/10/2025 |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | VOITH |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 30 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lungimea caroseriei | 6 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 156 200 km |
| Data primei înmatriculări | 21/11/2019 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.4 Tone |
| Raza de lucru | 10.5 metri |
| Modelul macaralei | PK17001 SLD 3 |
| An | 2019 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 5.79 Tone |
| Masă Proprie | 12.5 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion macara standard Renault C-Series 280.19 DTI 8
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10816399 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 280.19 DTI 8 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/06/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 280 CP |
Informaţii suplimentare Renault 280.19 DTI 8 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 01/09/2026 |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 6 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 183 000 km |
| Data primei înmatriculări | 13/06/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 14002 EH |
| An | 2017 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8.44 Tone |
| Masă Proprie | 10.56 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 22.5 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion macara Renault C cab 2.3
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 72325 |
| Ref. website: | 11268645 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/04/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.633 metri |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C cab 2.3 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 181 650 km |
| Data primei înmatriculări | 12/04/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Capacitatea rezervorului | 405 L |
Macara auxiliară |
|---|
|
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22,5 |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |
Camion macara Renault
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | NC |
| Ref. website: | 11533840 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 11/01/2008 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.85 Tone |
| Masă Proprie | 12.15 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 29.5 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22.5 |
Caracteristici Renault - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 559 000 km |
| Data primei înmatriculări | 11/01/2008 |
| Crit'Air | 4 |
| Norme Euro | Renault Euro 4 |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 370 CP |
Servicii complementare |
|
|---|---|
| Servicii complete |