Camioane platforme Renault Euro 6 cabină scurtă second-hand
38 anunţuri de tir platforme Renault Euro 6 cabină scurtă second-hand
Camion macara si obloane Renault D-Series 430.26 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11515267 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 26/03/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Gama motorului | 11l |
| Număr de cilindri | 6 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Pneumatic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 80 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315 80 22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315 80 22.5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 108 000 km |
| Data primei înmatriculări | 26/03/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 100 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 500 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 48000 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 16 metri |
| Raza de lucru | 12.50 metri |
| Modelul macaralei | 18002 |
| An | 2020 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|---|
|
Informaţii cabină D-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion platformă standard Renault K-Series 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10977692 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | K-Series |
| Model | 480 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 25/11/2025 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x6 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x6 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault K-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 1 km |
| Data primei înmatriculări | 25/11/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină K-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VE2048 |
| Ref. website: | 11475361 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/12/2017 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Marca motorului | Volvo |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 275 420 km |
| Data primei înmatriculări | 21/12/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 17001 SLD |
| An | 2017 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion platformă standard Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1802470 |
| Ref. website: | 11633562 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/07/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.16 Tone |
| Masă Proprie | 10.84 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | AVANT 385 / 65 R 22.5 ARRIERE 315 / 80 R 22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 331 992 km |
| Data primei înmatriculări | 17/07/2018 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.3 metri |
| Suprafaţă | 23.715 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | EP-771 |
| Ref. website: | 11529228 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 18/07/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 11/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 11/01/2027 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.21 Tone |
| Masă Proprie | 14.79 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite de vitesses automatique 12 rapports |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 325 000 km |
| Data primei înmatriculări | 18/07/2017 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 430.26 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11369185 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/11/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 14 |
| Culoare | Albastru deschis |
| Ultima verificare tahograf | 10/06/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 10/06/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 10/06/2027 |
| |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | opti brake voith 450kw |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1 Tone |
| Capacitate de încărcare | 18800 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 13 metri |
| Raza de lucru | 12 metri |
| Modelul macaralei | 188 HI DUO BS-4 |
| An | 2021 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
| Capacitate cilindrică | 10800 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Număr de supape | 24 |
| Marca motorului | RENAULT |
| Gama motorului | DTI 11 |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.9 metri |
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 93 000 km |
| Data primei înmatriculări | 03/11/2021 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 50 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 220 L |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.2 Tone |
| Masă Proprie | 13.8 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | QUASI NEUF DEUXIEME TRAIN DEPUIS ACQUISITION |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.9 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 8.13 metri |
| Suprafaţă | 20.74 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 5.2 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VE2030 |
| Ref. website: | 11253926 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 18/02/2015 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Marca motorului | Volvo |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Arcuri lamelare |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 525 109 km |
| Data primei înmatriculări | 18/02/2015 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 188 X-Hiduo |
| An | 2014 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VE2036 |
| Ref. website: | 11255521 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/09/2014 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| Marca motorului | Volvo |
| Gama motorului | D11 K |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 707 883 km |
| Data primei înmatriculări | 29/09/2014 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 18002 |
| An | 2014 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 440
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VE2049 |
| Ref. website: | 11475385 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 440 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 28/11/2016 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
| Marca motorului | Volvo |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 320 000 km |
| Data primei înmatriculări | 28/11/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 18002 EH-D |
| An | 2016 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VE2038 |
| Ref. website: | 11255539 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 14/04/2015 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| Marca motorului | Volvo |
| Gama motorului | D11 K |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 445 479 km |
| Data primei înmatriculări | 14/04/2015 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 18002 |
| An | 2015 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 380.19 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10463185 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380.19 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/11/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Informaţii suplimentare Renault 380.19 DTI 11 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 30/10/2025 |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | VOITH |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 30 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lungimea caroseriei | 6 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 156 200 km |
| Data primei înmatriculări | 21/11/2019 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.4 Tone |
| Raza de lucru | 10.5 metri |
| Modelul macaralei | PK17001 SLD 3 |
| An | 2019 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 5.79 Tone |
| Masă Proprie | 12.5 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 280.19 DTI 8
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10816399 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 280.19 DTI 8 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/06/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 280 CP |
Informaţii suplimentare Renault 280.19 DTI 8 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 01/09/2026 |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 6 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 183 000 km |
| Data primei înmatriculări | 13/06/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 14002 EH |
| An | 2017 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8.44 Tone |
| Masă Proprie | 10.56 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 22.5 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion macara Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73480 |
| Ref. website: | 11491646 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.6 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 77 589 km |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.71 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 + 13 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65 + 13 R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara Renault Kerax 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | RENAULT K380 |
| Ref. website: | 11508794 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/05/2019 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 205 391 km |
| Data primei înmatriculări | 27/05/2019 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK23001-EH D |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 15.16 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion platformă standard Renault D-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11262913 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/07/2015 |
| Ţara | SPANIA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Culoare | Alb |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 2.6 Tone |
| Masă Proprie | 3.18 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 5.6 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
| Număr de rapoarte (viteze) | 6 |
Informaţii cabină D-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault D-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 290 000 km |
| Data primei înmatriculări | 10/07/2015 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 150 CP |
| Capacitate cilindrică | 2983 cm3 |
| Număr de cilindri | 4 |
| Gama motorului | zd30 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.1 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.3 metri |
| Lungimea caroseriei | 4.5 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 74059 |
| Ref. website: | 11614240 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.84 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 43.5 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 + 13 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65 + 13 R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 153 823 km |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 415 L |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 8x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion platformă transport gaz Renault D-Series 12
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11614002 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Transport gaz |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Model | 12 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 23/10/2014 |
| Ţara | BELGIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Renault 12 |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 06/11/2024 |
| |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault D-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 315 000 km |
| Data primei înmatriculări | 23/10/2014 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Stânga |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12000 Tone |
| Masă Proprie | 6500 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 12 Tone |
Informaţii cabină D-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | BELGIA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Arcuri lamelare |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara transport gaz Renault Premium 450
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11614096 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Transport gaz |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Model | 450 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 30/10/2014 |
| Ţara | BELGIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10 Tone |
| Masă Proprie | 14640 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | BELGIA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.8 metri |
| Lăţime | 2.5 metri |
| Lungime | 12 metri |
| Suprafaţă | 24 m² |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Premium - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 624 429 km |
| Data primei înmatriculări | 30/10/2014 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 450 CP |
| Capacitate cilindrică | 11100 cm3 |
Informaţii cabină Premium |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Informaţii suplimentare Renault 450 |
|---|
|
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara si obloane Renault nou Kerax 520 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10540463 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 520 DXI |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 08/05/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Neuf |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 24 km |
| Data primei înmatriculări | 08/05/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | Pk 78002 SH |
| An | 2025 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Renault 520 DXI |
|---|
|
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault nou Kerax 440
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | RENAUL K440 |
| Ref. website: | 11540645 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 440 |
| Stare | Nou |
| Ţara | SPANIA |
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | IX405 |
| An | 2026 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.6 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.48 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.2 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | RENAULT C430 |
| Ref. website: | 11301537 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/07/2017 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11 Tone |
| Masă Proprie | 15.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22,5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.49 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.99 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 407 566 km |
| Data primei înmatriculări | 12/07/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | XDUO 188 ES4 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|