Camioane platforme Renault 8x4 second-hand
38 anunţuri de tir platforme Renault 8x4 second-hand
Camion platformă Renault PK 33 002-EH D
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | YF42795 |
| Ref. website: | 10707624 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2016 |
| Ţara | POLONIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boîte automatique |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Caracteristici Renault PK 33 002-EH D |
|
|---|---|
| Kilometraj | 221 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2016 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10856753 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/10/2014 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 271 200 km |
| Data primei înmatriculări | 17/10/2014 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Camion macara si obloane Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11319895 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2016 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 221 146 km |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK33000 |
| An | 2016 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Camion macara si obloane Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11319899 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 281 000 km |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK24000 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Camion macara Renault C 430 EURO 6, 8x4, Palfinger, Remote
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 000301 |
| Ref. website: | 11619523 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/08/2018 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 429 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 250 metri |
| Lungimea caroseriei | 700 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C 430 EURO 6, 8x4, Pa... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 231 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/08/2018 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.77 Tone |
| Masă Proprie | 18.23 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara Renault C 430 8x4, EURO 6, Palfinger, Retarder
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 004503 |
| Ref. website: | 11620212 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/07/2020 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 429 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C 430 8x4, EURO 6, Pa... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 205 000 km |
| Data primei înmatriculări | 13/07/2020 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.71 Tone |
| Masă Proprie | 17.29 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare |
|---|
|
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 250 metri |
| Lungimea caroseriei | 680 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 430.32 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | C430 8X4 GRUA |
| Ref. website: | 11309635 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430.32 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/04/2018 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 333 000 km |
| Data primei înmatriculări | 10/04/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | X-HIDUO 228 ES-5 |
| An | 2018 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Renault 430.32 DTI 11 |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion macara Renault C 430 EURO 6, 8x4, Fassi, Remote
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 003650 |
| Ref. website: | 11618048 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 11/06/2019 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
motor |
|
|---|---|
| Puterea motorului | 3994 kW |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 250 metri |
| Lungimea caroseriei | 729 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C 430 EURO 6, 8x4, Fa... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 90 000 km |
| Data primei înmatriculări | 11/06/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.78 Tone |
| Masă Proprie | 18.13 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara Renault C 430 EURO 6, 8x4, Palfinger, Remote
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 004454 |
| Ref. website: | 11617814 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 08/09/2020 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 429 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 248 metri |
| Lungimea caroseriei | 680 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C 430 EURO 6, 8x4, Pa... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 102 000 km |
| Data primei înmatriculări | 08/09/2020 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.42 Tone |
| Masă Proprie | 17.58 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara Renault C 430 8x4, EURO 6, Retarder, Hiab, Remote
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 000436 |
| Ref. website: | 11605954 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 18/02/2020 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 429 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C 430 8x4, EURO 6, Re... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 119 000 km |
| Data primei înmatriculări | 18/02/2020 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.47 Tone |
| Masă Proprie | 16.54 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare |
|---|
|
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 255 metri |
| Lungimea caroseriei | 650 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara Renault Kerax 420 DCI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11604927 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 420 DCI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 20/07/2006 |
| Ţara | FRANŢA |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 22000 Kg |
| Raza de lucru | 9.45 metri |
| Modelul macaralei | F800BXP23 |
| An | 2006 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32.13 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 409 800 km |
| Data primei înmatriculări | 20/07/2006 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 420 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Camion macara standard Renault C430.32
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FW-845 |
| Ref. website: | 11297980 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 26/11/2023 |
| Data de expirare a înmatriculării | 26/11/2024 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.5 Tone |
| Masă Proprie | 17.5 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique = 13R22.5 Usure AV 50% Usure AR 50% |
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.6 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C430.32 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 158 632 km |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2021 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73480 |
| Ref. website: | 11491646 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.6 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 77 589 km |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.71 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 + 13 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65 + 13 R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C 380 DXI+Palfinger 26 T/m+5EXT.
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | E66155 |
| Ref. website: | 11371945 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 23/10/2014 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.46 metri |
| Lungime | 7 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C 380 DXI+Palfinger ... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 318 590 km |
| Data primei înmatriculări | 23/10/2014 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Essieu 1 Usure des pneus droite et gauche: 51%-75% 51%-75% Dimension: 315/80r22,5 Essieu 2 Usure des pneus droite et gauche: 26%-50% 26%-50% Dimension: 315/80r22,5 Essieu 3 Usure des pneus droite et gauche: 0%-25% 0%-25% Dimension: 315/80r22,5 Essieu 4 Usure des pneus droite et gauche: 0%-25% 0%-25% Dimension: 315/80r22,5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 18.32 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Camion macara standard Renault KERAX 380DXI-8x4+PK18TM/3EXT
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | E60849 |
| Ref. website: | 9913002 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/04/2011 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 2.2 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 7 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault KERAX 380DXI-8x4+PK1... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 383 156 km |
| Data primei înmatriculări | 13/04/2011 |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Essieu 1 Usure des pneus droite et gauche: 26%-50% 26%-50% Dimension: 315/80R22,5 Essieu 2 Usure des pneus droite et gauche: 0%-25% 0%-25% Dimension: 315/80R22,5 Essieu 3 Usure des pneus droite et gauche: 0%-25% 0%-25% Dimension: 315/80R22,5 Essieu 4 Usure des pneus droite et gauche: 51%-75% 51%-75% Dimension: 315/80R22,5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 15.14 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Camion macara si obloane Renault nou Kerax 520 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10540463 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 520 DXI |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 08/05/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Neuf |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 24 km |
| Data primei înmatriculări | 08/05/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | Pk 78002 SH |
| An | 2025 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Renault 520 DXI |
|---|
|
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion macara Renault C430 8x4 - HIAB 22TM Crane, Crane, Crane -Climate Control -Remote Control
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | TT 4917-A |
| Ref. website: | 11275098 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 19/07/2017 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 429 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.6 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 248 metri |
| Lungimea caroseriei | 720 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C430 8x4 - HIAB 22TM ... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 344 667 km |
| Data primei înmatriculări | 19/07/2017 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.9 Tone |
| Masă Proprie | 16.1 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 22.5 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.6 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.95 metri |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault PREMIUM 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | CM-102 |
| Ref. website: | 11256069 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/11/2012 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 29/12/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 29/12/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15 Tone |
| Masă Proprie | 17 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 35.5 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimensions pneumatique = 13R22.5 Usure AV 90% Usure AR 80% |
| Uzură pneuri faţă | 90 % |
| Uzură pneuri spate | 80 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.1 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault PREMIUM 430 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 587 125 km |
| Data primei înmatriculări | 15/11/2012 |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion macara Renault C 430 8X4, EURO 6, HIAB, Remote
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 000140 |
| Ref. website: | 10820047 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/02/2017 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 429 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 246 metri |
| Lungimea caroseriei | 749 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C 430 8X4, EURO 6, HI... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 347 000 km |
| Data primei înmatriculări | 27/02/2017 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.32 Tone |
| Masă Proprie | 16.68 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion platformă si obloane Renault Kerax 370
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | GC-0791 |
| Ref. website: | 9938643 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 30/06/2005 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 503 CP |
| Capacitate cilindrică | 11 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | 16 MARCHAS BLOQUEO DIFERENCIAL |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.623 metri |
| Suprafaţă | 27.089 m² |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Kerax |
|
|---|---|
| Kilometraj | 250 km |
| Data primei înmatriculări | 30/06/2005 |
| Capacitatea rezervorului | 350 L |
| Norme Euro | Renault Euro 1 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8.72 Tone |
| Masă Proprie | 23.28 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | MEDIDA NEUMATICOS: 385/64R 22.5; 13R 22.5 DESGASTE NEUMATICOS 3º EJE 90% DESGASTE NEUMATICOS 4º EJE 90% |
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 70 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara Renault
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11334756 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 06/01/1999 |
| Ţara | FRANŢA |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 13110 Kg |
| Raza de lucru | 18 metri |
| Modelul macaralei | PK 66 000 F |
| An | 1996 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 420 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Caracteristici Renault - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 917 000 km |
| Data primei înmatriculări | 06/01/1999 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.09 Tone |
| Masă Proprie | 21.36 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32.45 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 63 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.54 metri |
| Lungimea caroseriei | 10.31 metri |