Camioane platforme Motorină Euro 6 FRANŢA macarale second-hand
77 anunţuri de tir platforme Motorină Euro 6 FRANŢA macarale second-hand
Camion macara standard DAF CF 410
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 3735354 |
| Ref. website: | 9751828 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | CF |
| Model | 410 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 14/04/2016 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare DAF 410 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 14 |
| Culoare | Alb |
| Ultima verificare tahograf | 08/10/2024 |
| Data de expirare a înmatriculării | 14/02/2026 |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | INTARDER |
| |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.160 Tone |
| Capacitate de încărcare | 4800 Kg |
| Raza de lucru | 12 metri |
| Modelul macaralei | X-HIDUO 188B S4 |
| An | 2014 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.16 Tone |
| Masă Proprie | 15.84 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | essieu 1 Michelin 8.8-10.5mm essieu 2 Laurent 12/12.1-12.5/12.4mm essieu 3 Michelin 6.4/7-7.2/6.8mm |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13r22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13r22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | DAF 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.040 metri |
| Suprafaţă | 25.6 m² |
Echipament Camion DAF |
|---|
|
Caracteristici DAF CF - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 318 399 km |
| Data primei înmatriculări | 14/04/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 70 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 340 L |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 410 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | ZF AS TRONIC |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | AS-Tronic |
Informaţii cabină CF |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.64 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Camion macara standard Renault C-Series 430.32 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 3868560 |
| Ref. website: | 11309596 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430.32 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 06/10/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 430.32 DTI 11 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 7 |
| Culoare | Alb |
| Data de expirare a înmatriculării | 28/07/2027 |
| |
| Precizări legate de frâna de motor | OPTIBRAKE |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.3 Tone |
| Modelul macaralei | X-HIDUO 228-4 |
| An | 2017 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| Gama motorului | DTI11 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite de vitesse : OPTIDRIVER ATO 2612F |
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.95 metri |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 7.2 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 259 381 km |
| Data primei înmatriculări | 06/10/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 48 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 350 L |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.41 Tone |
| Masă Proprie | 16.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | essieu 1 GOOD YEAR 8-5mm essieu 2 HANKOOK 7.47mm essieu 3 BANDAG 9/8-7/6mm essieu 4 TRIANGLE 17/17-17/17mm |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.6 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Camion macara Renault C-Series 380.26 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 3882868 |
| Ref. website: | 11449699 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/06/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 380.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 7 |
| Culoare | Alb |
| Ultima verificare tahograf | 16/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 15/01/2027 |
| |
| Precizări legate de frâna de motor | OPTIBRAKE |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.140 Tone |
| Modelul macaralei | PK 18000 |
| An | 2018 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| Numărul de ore ale motorului | 4784 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Gama motorului | DTI 11 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Optidriver ATO2612F |
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.8 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.82 metri |
| Suprafaţă | 27.59 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 7.20 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 155 000 km |
| Data primei înmatriculări | 15/06/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.4 Tone |
| Masă Proprie | 14.6 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | ·Essieu 1 : 385/65R22,5 10,93mm 11,30mm Hankook ·Essieu 2 ext : 13R22,5 5,56mm 5,03mm Goodyear ·Essieu 2 int : 13R22,5 6,00mm 5,51mm Goodyear ·Essieu 3 ext : 13R22,5 6,27mm 6,03mm Goodyear ·Essieu 3 int : 13R22,5 4,70mm 6,12mm Goodyear |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.6 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Camion macara si obloane Renault C-Series 460
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11590747 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 460 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/04/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 460 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1 Tone |
| Capacitate de încărcare | 5.85 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 15 metri |
| Raza de lucru | 12 metri |
| Modelul macaralei | PK 501 K SLD C |
| An | 2022 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 43 844 km |
| Data primei înmatriculări | 13/04/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.54 Tone |
| Masă Proprie | 14.46 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Camion macara Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11639797 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/07/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.45 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.80 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 220 500 km |
| Data primei înmatriculări | 24/07/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 18002-EH C |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.48 Tone |
| Masă Proprie | 14.52 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 13R22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.20 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii suplimentare Renault 380 |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara si obloane Mercedes Actros 2540
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | PGR02 |
| Ref. website: | 11364642 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Actros |
| Model | 2540 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 14/09/2015 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Mercedes 2540 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.080 Tone |
| Raza de lucru | 7.3 metri |
| Modelul macaralei | 088B-2 HIDUO |
Informaţii cabină Actros |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Înaltă |
Caracteristici Mercedes Actros - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 626 500 km |
| Data primei înmatriculări | 14/09/2015 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 400 CP |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Camion macara si obloane Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11319895 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2016 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 221 146 km |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK33000 |
| An | 2016 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Camion macara si obloane Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11319899 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 281 000 km |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK24000 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Camion macara standard MAN TGS 35.480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11295264 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGS |
| Model | 35.480 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/09/2014 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | MAN 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Caracteristici MAN TGS - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 441 000 km |
| Data primei înmatriculări | 10/09/2014 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 288 |
| An | 2014 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 17720 Tone |
Camion macara standard Iveco X-WAY 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11224479 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Model | 480 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 20/12/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8251 Tone |
| Masă Proprie | 17.75 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Iveco 480 |
|---|
|
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 216 000 km |
| Data primei înmatriculări | 20/12/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK33000 |
| An | 2022 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lungimea caroseriei | 6.2 metri |
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Camion macara standard Mercedes Actros 2541
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1796759 |
| Ref. website: | 11580610 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Actros |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 30/05/2014 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 26/08/2024 |
| Data de expirare a înmatriculării | 26/08/2025 |
| |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 1315 Kg |
| Raza de lucru | 10.24 metri |
| Modelul macaralei | HC181XE3 |
| An | 2013 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.16 Tone |
| Masă Proprie | 12.84 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 315X80R22,5 |
| Uzură pneuri faţă | 70 % |
| Uzură pneuri spate | 70 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 6.2 metri |
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină Actros |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Mercedes Actros - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 517 951 km |
| Data primei înmatriculări | 30/05/2014 |
| Crit'Air | 2 |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 408 CP |
| Capacitate cilindrică | 11946 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.4 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 11.24 metri |
| Suprafaţă | 28.662 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2 metri |
| Lungimea caroseriei | 8 metri |
Camion macara standard MAN TGS 35.510
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1801817 |
| Ref. website: | 11622090 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGS |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/01/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | F485 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15 Tone |
| Masă Proprie | 20 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 35 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | AVANT 385 / 65 R 22.5 ARRIERE 315 / 80 R 22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x2 |
| Osii (Marcă) | MAN 8x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină TGS |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament Camion MAN |
|
|---|---|
|
Caracteristici MAN TGS - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 356 510 km |
| Data primei înmatriculări | 05/01/2021 |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 510 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 11.63 metri |
| Suprafaţă | 29.6565 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series C440.26
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FD-975 |
| Ref. website: | 10767249 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 27/10/2024 |
| Data de expirare a înmatriculării | 27/10/2025 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimensions pneumatiques 13r55.5 Usure AV 70% Usure AR 40% |
| Uzură pneuri faţă | 70 % |
| Uzură pneuri spate | 40 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 305 639 km |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.54 Tone |
| Masă Proprie | 14.46 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boîte de vitesse automatique OPTIDRIVER |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault LANDER 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | DE-556 |
| Ref. website: | 10903787 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 18/03/2014 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 22/10/2024 |
| Data de expirare a înmatriculării | 22/10/2025 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.92 Tone |
| Masă Proprie | 13.08 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44.12 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimensions pneumatiques 385/65R22.5 Usure AV 10 % Usure 2 30% Usure AR 50% |
| Uzură pneuri faţă | 10 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.7 metri |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault LANDER 380 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 291 695 km |
| Data primei înmatriculări | 18/03/2014 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1802804 |
| Ref. website: | 11637671 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/02/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 18002.EH |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.04 Tone |
| Masă Proprie | 13.96 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | AVANT 385 / 65 R 22.5 ARRIERE 315 / 80 R 22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 57 982 km |
| Data primei înmatriculări | 24/02/2020 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.39 metri |
| Suprafaţă | 26.4945 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion cu remorca macara Volvo FH13 500
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11538014 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Volvo |
| Gamă (marcă : Volvo) | FH13 |
| Model | 500 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 23/11/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Bon |
| Uzură pneuri faţă | 30 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/22.5 |
Informaţii cabină FH13 |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Volvo 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament Camion remorque Volvo |
|---|
|
Caracteristici Volvo FH13 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 362 000 km |
| Data primei înmatriculări | 23/11/2020 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 60 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Volvo Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Stânga |
| Capacitatea rezervorului | 400 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 2660 Tone |
| Înălțimea de ridicare | 18 metri |
| Raza de lucru | 36 metri |
| Modelul macaralei | F485A.2.25 |
| An | 2020 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 500 CP |
| Marca motorului | Volvo |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | PowerShift |
Informaţii suplimentare Volvo 500 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 18/09/2027 |
| |
| Culoare | Gri deschis |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 2.85 metri |
| Lăţime | 2.50 metri |
| Lungime | 11 metri |
| Suprafaţă | 27.5 m² |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Camion macara standard Volvo FMX 460
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1757820 |
| Ref. website: | 11353889 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Volvo |
| Gamă (marcă : Volvo) | FMX |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/05/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1690 Tone |
| Raza de lucru | 14.5 metri |
| Modelul macaralei | 332.3E-A5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.54 Tone |
| Masă Proprie | 19.46 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 40 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2 metri |
| Lungimea caroseriei | 7 metri |
Echipament Camion Volvo |
|
|---|---|
|
Caracteristici Volvo FMX - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 189 000 km |
| Data primei înmatriculări | 22/05/2018 |
| Norme Euro | Volvo Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Volvo 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină FMX |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara Iveco X-WAY 460
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11588251 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Model | 460 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/04/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Iveco 460 |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Caracteristici Iveco X-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 150 000 km |
| Data primei înmatriculări | 05/04/2023 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 4100 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 16 metri |
| Raza de lucru | 12.5 metri |
| Modelul macaralei | PK 19.001 |
| An | 2023 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Iveco 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 22.5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara si obloane Renault D-Series 430.26 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11515267 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Model | 430.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 26/03/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Gama motorului | 11l |
| Număr de cilindri | 6 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Pneumatic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 80 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315 80 22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315 80 22.5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 108 000 km |
| Data primei înmatriculări | 26/03/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 100 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 500 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 48000 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 16 metri |
| Raza de lucru | 12.50 metri |
| Modelul macaralei | 18002 |
| An | 2020 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Informaţii suplimentare Renault 430.26 DTI 11 |
|---|
|
Informaţii cabină D-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Mercedes Arocs 3240
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1801468 |
| Ref. website: | 11618911 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Arocs |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/11/2015 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 14 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | XS 244 Hi Pro |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 13 R 22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Mercedes Arocs - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 265 000 km |
| Data primei înmatriculări | 13/11/2015 |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 400 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină Arocs |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Mercedes |
|---|
|
Camion macara si obloane MAN TGM 12.250
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | DS-104 |
| Ref. website: | 11446941 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGM |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/06/2015 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 22/04/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 22/04/2026 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 4.09 Tone |
| Masă Proprie | 7.9 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 11.99 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique : 285/70R19.5 Usure AV 60% Usure AR 50% |
| Uzură pneuri faţă | 60 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.2 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | MAN 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici MAN TGM - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 221 864 km |
| Data primei înmatriculări | 29/06/2015 |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 250 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Echipament Camion MAN |
|---|
|