Camioane bene Euro 6 4x2 FRANŢA macarale second-hand
25 anunţuri de tir bene Euro 6 4x2 FRANŢA macarale second-hand
Camion benă DAF nou LF 230 FA
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. website: | 11171706 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Cox |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | LF |
| Model | 230 FA |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 29/12/2025 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 36 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 230 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | DAF 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici DAF LF - Grue |
|
|---|---|
| Data primei înmatriculări | 29/12/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 30 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 155 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 610-K4-RC |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare DAF 230 FA |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Echipament Camion DAF |
|
|---|---|
|
Camion benă Renault Kerax 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11571696 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 320 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 14/11/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 320 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.50 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Arcuri lamelare |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 140 000 km |
| Data primei înmatriculări | 14/11/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.2 Tone |
| Raza de lucru | 7.9 metri |
| Modelul macaralei | 105 active 22 |
| An | 2018 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.7 Tone |
| Masă Proprie | 10 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Off road |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Informaţii suplimentare Renault 320 |
|---|
|
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.4 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 3.7 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion benă MAN nou 18.320 TGM MAN TGM 4x2 Euro6e HMF 1302
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 019c65a5-b688-7ec8-abf6-1816bbaccf18 |
| Ref. website: | 11164544 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | 18.320 |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 22/12/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 435 CP |
| Puterea motorului | 320 kW |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | MAN 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici MAN 18.320 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 750 km |
| Data primei înmatriculări | 22/12/2025 |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
Echipament Camion MAN |
|
|---|---|
|
Camion benă bilaterala MAN M 90 18.290 TGM
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1780283 |
| Ref. website: | 11489884 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | M 90 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/11/2015 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 9.5 Tone |
| Modelul macaralei | 099B-3 |
| An | 2015 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 290 CP |
| Capacitate cilindrică | 6871 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | MAN 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Caracteristici MAN M 90 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 188 000 km |
| Data primei înmatriculări | 13/11/2015 |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8.45 Tone |
| Masă Proprie | 10.55 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 33 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament Camion MAN |
|
|---|---|
|
Camion benă pt. lucrări publice Mercedes nou Atego 1524 K
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11230663 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Cif |
| Sub caroserie | Benă pt. lucrări publice |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Atego |
| Model | 1524 K |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 30/12/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 5.9 Tone |
| Masă Proprie | 9.1 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 15 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 15 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Denumirea cutiei de viteze | PowerShift |
Informaţii suplimentare Mercedes 1524 K |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Informaţii cabină Atego |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Fixă |
Echipament Camion Mercedes |
|
|---|---|
|
Caracteristici Mercedes Atego - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 200 km |
| Data primei înmatriculări | 30/12/2025 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 25 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 120 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 12 501 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 238 CP |
| Puterea motorului | 175 kW |
| Capacitate cilindrică | 7700 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.260 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 2.82 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 6.44 metri |
| Suprafaţă | 16.42 m² |
| Volum | 4 m³ |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Iveco T-WAY 19T XWAY 400
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2847N |
| Ref. website: | 11632975 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | T-WAY |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 14/10/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 19/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 19/01/2027 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.15 Tone |
| Capacitate de încărcare | 4500 Kg |
| Raza de lucru | 10.3 metri |
| Modelul macaralei | X HIDUO 158 B-3 |
| An | 2021 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.88 Tone |
| Masă Proprie | 12.12 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 13R22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 60 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.85 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Iveco 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină T-WAY |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Caracteristici Iveco T-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 110 500 km |
| Data primei înmatriculări | 14/10/2021 |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 400 CP |
| Capacitate cilindrică | 8710 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 7.45 metri |
| Suprafaţă | 18.998 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă MAN nou TGM TGM MAN TGM 4x2 Euro6e Hiab X-HiDuo 138DS-3
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 019c65b2-d923-723d-b46b-c99a180683e1 |
| Ref. website: | 11164541 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGM |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 22/12/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 319 CP |
| Puterea motorului | 235 kW |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | MAN 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici MAN TGM - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 750 km |
| Data primei înmatriculări | 22/12/2025 |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
Echipament Camion MAN |
|
|---|---|
|
Camion benă bilaterala Scania P 320 XT
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FP-458 |
| Ref. website: | 11527075 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Scania |
| Gamă (marcă : Scania) | P |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/05/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 09/04/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 09/04/2027 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.05 Tone |
| Masă Proprie | 12.95 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique 13R22.5 Usure AV 80% Usure AR 80% |
| Uzură pneuri faţă | 80 % |
| Uzură pneuri spate | 80 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.4 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Scania 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament Camion Scania |
|
|---|---|
|
Caracteristici Scania P - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 134 997 km |
| Data primei înmatriculări | 12/05/2020 |
| Norme Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 320 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă Renault D210 NARROW
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | GQ-989 |
| Ref. website: | 11616062 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 07/08/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 16/11/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 16/11/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 4.69 Tone |
| Masă Proprie | 7.3 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 11.99 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 15.49 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique 245/70R17.5 Usure AV 40% Usure AR 40% |
| Uzură pneuri faţă | 40 % |
| Uzură pneuri spate | 40 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.25 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D210 NARROW - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 17 955 km |
| Data primei înmatriculări | 07/08/2023 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 210 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Renault C-Series 280
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11354117 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Jocquin |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 280 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/02/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 280 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 39 800 km |
| Data primei înmatriculări | 03/02/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.320 Tone |
| Raza de lucru | 7.1 metri |
| Modelul macaralei | 96.3E- A2 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7.5 Tone |
| Masă Proprie | 11.5 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 42 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 315/80R22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.32 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 4.20 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion benă Volvo FM
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | NC |
| Ref. website: | 11623049 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Volvo |
| Gamă (marcă : Volvo) | FM |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 04/07/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 5.72 Tone |
| Masă Proprie | 13.28 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Volvo 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament Camion Volvo |
|---|
|
Caracteristici Volvo FM - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 28 000 km |
| Data primei înmatriculări | 04/07/2025 |
| Crit'Air | 2 |
| Norme Euro | Volvo Euro 6 |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Puterea motorului | 25 kW |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 30/06/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 30/06/2027 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13 R22.5 |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion benă trilaterala Renault nou C-Series 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11602418 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Trilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 320 |
| Stare | Nou |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 1 000 km |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7 Tone |
| Masă Proprie | 12 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Camion benă trilaterala Renault nou C-Series 320 Euro 6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11582943 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Trilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 320 Euro 6 |
| Stare | Nou |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.1 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 950 km |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | pk 23002 SH |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7 Tone |
| Masă Proprie | 12 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| |
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Renault 320 Euro 6 |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion benă bilaterala Renault C380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | EZ-695 |
| Ref. website: | 11517231 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 20/07/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 02/06/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 02/06/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.38 Tone |
| Masă Proprie | 12.62 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique 315/80R22.5 Usure AV 30% Usure AR 20% |
| Uzură pneuri faţă | 30 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.75 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C380 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 181 687 km |
| Data primei înmatriculări | 20/07/2018 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă Fuso Canter 9C18
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11540495 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Fuso |
| Gamă (marcă : Fuso) | Canter |
| Model | 9C18 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 11/01/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|---|
|
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 6 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 10 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea interioară a caroseriei | 0.60 metri |
| Lățimea benei | 2.25 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.15 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 3.35 metri |
Echipament Camion Fuso |
|
|---|---|
|
Caracteristici Fuso Canter - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 145 000 km |
| Data primei înmatriculări | 11/01/2019 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Fuso Euro 6 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 0.440 Tone |
| Raza de lucru | 9 metri |
| Modelul macaralei | PK 5.501 SLD |
| An | 2018 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 3.28 Tone |
| Masă Proprie | 5.27 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 8.55 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 12.05 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.40 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Fuso 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.25 metri |
| Lungime | 6.19 metri |
| Suprafaţă | 13.93 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă trilaterala Volvo FE 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | EW 965 JZ |
| Ref. website: | 11374717 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Trilaterala |
| Marcă | Volvo |
| Gamă (marcă : Volvo) | FE |
| Model | 320 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 06/04/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 320 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină FE |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Volvo |
|
|---|---|
|
Caracteristici Volvo FE - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 184 438 km |
| Data primei înmatriculări | 06/04/2018 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Volvo Euro 6 |
Informaţii suplimentare Volvo 320 |
|
|---|---|
| |
| Data de expirare a înmatriculării | 06/03/2027 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.61 Tone |
| Masă Proprie | 12.39 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 19 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | PNEUS NEUFS AVANT ET ARRIERE |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Volvo 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Renault D240
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | GH-974 |
| Ref. website: | 11264255 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/07/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 01/07/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 01/07/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 3.27 Tone |
| Masă Proprie | 6.73 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 10 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 13.5 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique = 235/75R17.5 Usure AV 40% Usure AR 50% |
| Uzură pneuri faţă | 40 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.55 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D240 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 38 953 km |
| Data primei înmatriculări | 22/07/2022 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 240 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă pentru fier vechi DAF CF 450
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11603879 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Cif |
| Sub caroserie | Benă pentru fier vechi |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | CF |
| Model | 450 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/04/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare DAF 450 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 14 |
| |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 18 |
| An | 2019 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | DAF 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Echipament Camion DAF |
|
|---|---|
|
Caracteristici DAF CF - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 163 000 km |
| Data primei înmatriculări | 05/04/2019 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 1 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Benzină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | AS-Tronic |
Informaţii cabină CF |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Camion benă Renault D210.12
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | ER-626 |
| Ref. website: | 11464279 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 25/10/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 3.8 Tone |
| Masă Proprie | 8.19 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 11.99 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 15.49 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique 245/70R17.5 Usure 0% Usure AR 30% |
| Uzură pneuri spate | 30 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D210.12 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 166 175 km |
| Data primei înmatriculări | 25/10/2017 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 286 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă Renault D250
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | EP-701 |
| Ref. website: | 11256427 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 20/07/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 02/03/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 02/03/2027 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.47 Tone |
| Masă Proprie | 9.53 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 16 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 36 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique 11R22.5 Usure AV 10% Usure AR 50% |
| Uzură pneuri faţă | 10 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D250 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 117 684 km |
| Data primei înmatriculări | 20/07/2017 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 250 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala Renault C-Series 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2838N |
| Ref. website: | 11615362 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Cif |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/06/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 17/05/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 17/05/2027 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.43 Tone |
| Capacitate de încărcare | 3600 Kg |
| Raza de lucru | 10.2 metri |
| Modelul macaralei | 165.2E - A2 |
| An | 2017 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.47 Tone |
| Masă Proprie | 12.53 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 13R22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 30 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 129 700 km |
| Data primei înmatriculări | 22/06/2017 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 320 CP |
| Capacitate cilindrică | 7698 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|