Camioane platforme Renault location second-hand - Pagina 4
289 anunţuri de tir platforme Renault location second-hand
Camion macara standard Renault C-Series 440
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VE2049 |
| Ref. website: | 11475385 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 440 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 28/11/2016 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
| Marca motorului | Volvo |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 320 000 km |
| Data primei înmatriculări | 28/11/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 18002 EH-D |
| An | 2016 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | VE2038 |
| Ref. website: | 11255539 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 14/04/2015 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| Marca motorului | Volvo |
| Gama motorului | D11 K |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 445 479 km |
| Data primei înmatriculări | 14/04/2015 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 18002 |
| An | 2015 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion platformă standard Renault Kerax 370 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | AA297EQ |
| Ref. website: | 7128106 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/04/2009 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Caracteristici Renault Kerax |
|
|---|---|
| Kilometraj | 467 000 km |
| Data primei înmatriculări | 27/04/2009 |
| Norme Euro | Renault Euro 4 |
| Crit'Air | 4 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 370 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Camion macara standard Renault C380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FJ-362 |
| Ref. website: | 11267900 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/09/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 19/05/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 19/05/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.52 Tone |
| Masă Proprie | 12.48 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique = 13R22.5 Usure AV 60% Usure AR 70% |
| Uzură pneuri faţă | 60 % |
| Uzură pneuri spate | 70 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.6 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C380 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 185 719 km |
| Data primei înmatriculări | 03/09/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | EY-979 |
| Ref. website: | 11262124 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/07/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 22/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 22/01/2027 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.61 Tone |
| Masă Proprie | 14.39 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique : 13R22.5 Usure AV 20% Usure AR 50% |
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.7 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C380 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 214 355 km |
| Data primei înmatriculări | 05/07/2018 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion platformă Renault D-Series 12.210
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 825 |
| Ref. website: | 11454085 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Model | 12.210 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/07/2017 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 245/70 R17.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.300 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Arcuri lamelare |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 11.9 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 11900 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 312 365 km |
| Data primei înmatriculări | 05/07/2017 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 32 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 250 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 210 CP |
| Puterea motorului | 154 kW |
| Marca motorului | RENAULT |
| Gama motorului | DTI 5 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Renault 12.210 |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de frâna de motor | OPTITRONIC |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 440.26 DTI 13
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2731 |
| Ref. website: | 11605310 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 440.26 DTI 13 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 19/02/2019 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Marca motorului | RENAULT |
| Gama motorului | DTI 13 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 15 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Informaţii suplimentare Renault 440.26 DTI 13 |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de frâna de motor | OPTIBRAKE |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 208 550 km |
| Data primei înmatriculări | 19/02/2019 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 48 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
Macara auxiliară |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 13 R22,5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.900 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara Renault C480 Crane Palfinger PK18002 -Remote control
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 119 |
| Ref. website: | 11115177 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 07/08/2017 |
| Ţara | BELGIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 26 Tone |
| Masă Proprie | 14.37 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Handgeschakeld |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C480 Crane Palfinger ... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 433 000 km |
| Data primei înmatriculări | 07/08/2017 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 489 CP |
| Puterea motorului | 360 kW |
| Capacitate cilindrică | 12777 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
Camion macara Renault Premium 410 6X4 HIAB 166 S DUO Crane Kran Steel suspension Big-axle Euro 4
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 70341338 |
| Ref. website: | 11616484 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/04/2007 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 410 CP |
| Puterea motorului | 302 kW |
| Capacitate cilindrică | 10836 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Handgeschakeld, 16 versnellingen |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.2 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Premium - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 624 011 km |
| Data primei înmatriculări | 24/04/2007 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
| Norme Euro | Renault Euro 4 |
| Crit'Air | 4 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14 Tone |
| Masă Proprie | 12 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 1.06 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | OLANDA |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 251 metri |
| Lungimea caroseriei | 646 metri |
Camion platformă si obloane Renault TRM 10000
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11159147 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | TRM |
| Model | 10000 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/01/1988 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 300 CP |
| Capacitate cilindrică | 9830 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 2.8 metri |
| Osii | 6x6 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x6 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Arcuri lamelare |
Informaţii cabină TRM |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Caracteristici Renault TRM |
|
|---|---|
| Kilometraj | 25 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/01/1988 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Capacitatea rezervorului | 500 L |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.8 Tone |
| Masă Proprie | 10.2 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 23 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 28 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.06 metri |
| Lăţime | 2.5 metri |
| Lungime | 9.45 metri |
| Suprafaţă | 23.63 m² |
Camion platformă Renault G-series PR SREM G260 PR SREM PLATEAU
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1967 |
| Ref. website: | 11383750 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | G-series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 18/03/1983 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7.68 Tone |
| Masă Proprie | 11.32 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 38 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Caracteristici Renault G-series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 509 000 km |
| Data primei înmatriculări | 18/03/1983 |
| Norme Euro | Renault Euro 1 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Camion platformă Renault
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 7682084 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 26/11/2009 |
| Ţara | FRANŢA |
Caracteristici Renault |
|
|---|---|
| Kilometraj | 729 301 km |
| Data primei înmatriculări | 26/11/2009 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
Camion macara Renault Premium 370 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | DJ844 |
| Ref. website: | 11605719 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Model | 370 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/08/2008 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 370 CP |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.50 metri |
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.45 metri |
| Lungimea caroseriei | 7.80 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Premium - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 299 000 km |
| Data primei înmatriculări | 27/08/2008 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 4 |
| Crit'Air | 4 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.080 Tone |
| Înălțimea de ridicare | 17.05 metri |
| Raza de lucru | 17.05 metri |
| Modelul macaralei | 320.6 |
| An | 2008 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.94 Tone |
| Masă Proprie | 16.06 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 29.5 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii suplimentare Renault 370 DXI |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Informaţii cabină Premium |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion platformă Renault Premium 370 6x2
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 3566 |
| Ref. website: | 11021979 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | ITALIA |
Caracteristici Renault Premium |
|
|---|---|
| Kilometraj | 648 281 km |
Camion platformă Renault D 250 18 t
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 6278 |
| Ref. website: | 11470636 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | ITALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Caracteristici Renault D 250 18 t |
|
|---|---|
| Kilometraj | 260 000 km |
| Data primei înmatriculări | |
Camion macara Renault C 430 EURO 6, 8x4, Fassi, Remote
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 003650 |
| Ref. website: | 11618048 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 11/06/2019 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
motor |
|
|---|---|
| Puterea motorului | 3994 kW |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 250 metri |
| Lungimea caroseriei | 729 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C 430 EURO 6, 8x4, Fa... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 90 000 km |
| Data primei înmatriculări | 11/06/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.78 Tone |
| Masă Proprie | 18.13 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara Renault C 430 EURO 6, 8x4, Palfinger, Remote
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 004454 |
| Ref. website: | 11617814 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 08/09/2020 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 429 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 248 metri |
| Lungimea caroseriei | 680 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C 430 EURO 6, 8x4, Pa... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 102 000 km |
| Data primei înmatriculări | 08/09/2020 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.42 Tone |
| Masă Proprie | 17.58 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara Renault C 430 8x4, EURO 6, Retarder, Hiab, Remote
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 000436 |
| Ref. website: | 11605954 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 18/02/2020 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 429 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C 430 8x4, EURO 6, Re... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 119 000 km |
| Data primei înmatriculări | 18/02/2020 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.47 Tone |
| Masă Proprie | 16.54 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare |
|---|
|
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 255 metri |
| Lungimea caroseriei | 650 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion platformă standard Renault D-Series D14.240dti
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | UF49465 |
| Ref. website: | 11325287 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/09/2019 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 80 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 472 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/09/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 240 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boîte automatique |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion platformă transport gaz Renault Midlum 270 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11169975 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Transport gaz |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Midlum |
| Model | 270 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 26/03/2014 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.45 Tone |
| Masă Proprie | 7.55 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 22.5 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 265/70R19.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 265/70R19.5 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.51 metri |
| Lungime | 10.43 metri |
| Suprafaţă | 26.18 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lungimea caroseriei | 8.5 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Midlum |
|
|---|---|
| Kilometraj | 364 000 km |
| Data primei înmatriculări | 26/03/2014 |
| Crit'Air | 3 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 270 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 6.2 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină Midlum |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Renault 270 DXI |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 380.19 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10463185 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380.19 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/11/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Informaţii suplimentare Renault 380.19 DTI 11 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 30/10/2025 |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | VOITH |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 30 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lungimea caroseriei | 6 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 156 200 km |
| Data primei înmatriculări | 21/11/2019 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.4 Tone |
| Raza de lucru | 10.5 metri |
| Modelul macaralei | PK17001 SLD 3 |
| An | 2019 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 5.79 Tone |
| Masă Proprie | 12.5 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|