Capuri tractoare SPANIA second-hand - Pagina 3
1.097 anunţuri de capuri tractoare SPANIA second-hand
Cap tractor Mercedes
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | TRACTO-007 |
| Ref. website: | 11639721 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Mercedes |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2017 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 4x2 |
Caracteristici Mercedes |
|
|---|---|
| Kilometraj | 259 667 km |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 420 CP |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Medie |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Cap tractor Mercedes Actros 1843
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | TRACTO-006 |
| Ref. website: | 11639720 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Actros |
| Model | 1843 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2017 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Caracteristici Mercedes Actros |
|
|---|---|
| Kilometraj | 714 445 km |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 11946 cm3 |
Informaţii cabină Actros |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Medie |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cap tractor Iveco S-WAY 510
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | TRACTO-005 |
| Ref. website: | 11639718 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | S-WAY |
| Model | 510 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2021 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Iveco 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Caracteristici Iveco S-WAY |
|
|---|---|
| Kilometraj | 447 852 km |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 510 CP |
Informaţii cabină S-WAY |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Medie |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Cap tractor Iveco S-WAY 510
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | TRACTO-002 |
| Ref. website: | 11639716 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | S-WAY |
| Model | 510 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2020 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Iveco 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Caracteristici Iveco S-WAY |
|
|---|---|
| Kilometraj | 655 496 km |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 510 CP |
Informaţii cabină S-WAY |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Medie |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Cap tractor MAN TGX 18.580 XXL
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | TRACTO-001 |
| Ref. website: | 11639714 |
| Tip | Standard |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGX |
| Model | 18.580 XXL |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2020 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | MAN 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Caracteristici MAN TGX |
|
|---|---|
| Kilometraj | 694 948 km |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 580 CP |
Informaţii cabină TGX |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Medie |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Cap tractor transport special Iveco noua X-WAY
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11440005 |
| Tip | Transport special |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | X-WAY |
| Stare | Nou |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
Caracteristici Iveco X-WAY |
|
|---|---|
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 135 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 550 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 580 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Informaţii cabină X-WAY |
|---|
|
Cap tractor Volvo FH 500 Globetrotter XL Retarder i-ParkCool Adaptive Cruise Control Side Skirts
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 18202 |
| Ref. website: | 11639719 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Volvo |
| Gamă (marcă : Volvo) | FH |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/02/2025 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Delantero izquierdo - 5 mm Delantero derecho - 5 mm Trasero izquierdo interior - 5 mm Trasero izquierdo exterior - 5 mm Trasero derecho interior - 5 mm Trasero derecho exterior - 8 mm Avant: 315/70 R22.5 Arrière: 315/70 R22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Volvo 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masa Totală Maximă Autorizată | 20.5 Tone |
Caracteristici Volvo FH |
|
|---|---|
| Kilometraj | 199 342 km |
| Data primei înmatriculări | 17/02/2025 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 500 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.93 metri |
Cap tractor transport periculos / Adr Iveco Stralis Stralis AS440S49T/P
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | SIT_4816MBH |
| Ref. website: | 11236283 |
| Tip | Transport periculos / adr |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | Stralis |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/09/2022 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament Tracteur Iveco |
|---|
|
Caracteristici Iveco Stralis |
|
|---|---|
| Kilometraj | 420 434 km |
| Data primei înmatriculări | 01/09/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 490 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Iveco 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-High 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | TAG2 |
| Ref. website: | 11528085 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Model | 480 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/12/2025 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Gama motorului | TURBO COMPOUD |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 44 Tone |
Echipament Cabeza tractora Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 38 500 km |
| Data primei înmatriculări | 15/12/2025 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Opţiune caroserie standard |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | NUEVOS AL 95% |
| Uzură pneuri faţă | 5 % |
| Uzură pneuri spate | 5 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/70 |
Informaţii cabină T-High |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Informaţii suplimentare Renault 480 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Scania R 520
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1633, nacional |
| Ref. website: | 11639713 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Scania |
| Gamă (marcă : Scania) | R |
| Model | 520 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 23/02/2015 |
| Ţara | SPANIA |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
| Marca motorului | SCANIA |
| Număr de cilindri | 8 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Scania 520 |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 07/03/2027 |
| Data de expirare a înmatriculării | 25/02/2027 |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | RETARDER |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 44 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament Tracteur Scania |
|
|---|---|
|
Caracteristici Scania R |
|
|---|---|
| Kilometraj | 1 km |
| Data primei înmatriculări | 23/02/2015 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Scania Euro 6 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 2x 385/65, R 22,5 4x 315/80, R 22,5 |
Informaţii cabină R |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Adâncă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Scania 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor MAN TGX 18.460 XLX
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 5566 |
| Ref. website: | 11639791 |
| Tip | Standard |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGX |
| Model | 18.460 XLX |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/06/2018 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii cabină TGX |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Medie |
| Tip cabină | Rabatabilă |
| |
Informaţii suplimentare MAN 18.460 XLX |
|---|
|
Caracteristici MAN TGX |
|
|---|---|
| Kilometraj | 862 044 km |
| Data primei înmatriculări | 13/06/2018 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
Echipament Tracteur MAN |
|---|
|
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | MAN 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T520 High cab
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11627919 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T520 High cab |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/01/2021 |
| Ţara | SPANIA |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
Informaţii cabină T520 High cab |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Precizări legate de retarderul hidraulic | RETARDER |
| |
Caracteristici Renault T520 High cab |
|
|---|---|
| Kilometraj | 592 500 km |
| Data primei înmatriculări | 29/01/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Cap tractor Renault T-Series 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FF505ML |
| Ref. website: | 11320421 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/04/2019 |
| Ţara | SPANIA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 28 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 490 CP |
| Capacitate cilindrică | 12777 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-Series |
|
|---|---|
| Kilometraj | 592 000 km |
| Data primei înmatriculări | 17/04/2019 |
| Crit'Air | 2 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 315/70R22.5 |
Informaţii cabină T-Series |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73755 |
| Ref. website: | 11567442 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 30/04/2024 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22,5 |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 292 061 km |
| Data primei înmatriculări | 30/04/2024 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Capacitatea rezervorului | 450 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cap tractor Renault T-High
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73697 |
| Ref. website: | 11567739 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | T-High |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/04/2024 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22,5 |
Echipament Tracteur Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault T-High |
|
|---|---|
| Kilometraj | 288 604 km |
| Data primei înmatriculări | 12/04/2024 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Capacitatea rezervorului | 330 L |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.8 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cap tractor Iveco Stralis Stralis AS440S49T/P
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | SIT_7766LYJ |
| Ref. website: | 11411218 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | Stralis |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/06/2022 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament Tracteur Iveco |
|---|
|
Caracteristici Iveco Stralis |
|
|---|---|
| Kilometraj | 394 482 km |
| Data primei înmatriculări | 01/06/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 490 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Iveco 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Cap tractor Iveco Stralis Stralis AS440S49T/P
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | SIT_1801LXT |
| Ref. website: | 11407369 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | Stralis |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/05/2022 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament Tracteur Iveco |
|---|
|
Caracteristici Iveco Stralis |
|
|---|---|
| Kilometraj | 519 961 km |
| Data primei înmatriculări | 01/05/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 490 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Iveco 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Cap tractor Scania R 450
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 8949 |
| Ref. website: | 11297448 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Scania |
| Gamă (marcă : Scania) | R |
| Model | 450 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 11/10/2018 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Scania 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Scania R |
|
|---|---|
| Kilometraj | 926 000 km |
| Data primei înmatriculări | 11/10/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 450 CP |
| Marca motorului | SCANIA |
Informaţii cabină R |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 2 locuri de dormit |
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Medie |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Scania 450 |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Echipament Tracteur Scania |
|
|---|---|
|
Cap tractor Mercedes Actros 1842 LS
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 3501198 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Actros |
| Model | 1842 LS |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 07/11/2012 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
Caracteristici Mercedes Actros |
|
|---|---|
| Kilometraj | 624 005 km |
| Data primei înmatriculări | 07/11/2012 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Mercedes Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 420 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament Tracteur Mercedes |
|
|---|---|
|
Cap tractor Scania R 480
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 3815217 |
| Ref. website: | 4861380 |
| Tip | Standard |
| Marcă | Scania |
| Gamă (marcă : Scania) | R |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/03/2008 |
| Ţara | SPANIA |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 12700 cm3 |
Caracteristici Scania R |
|
|---|---|
| Kilometraj | 1 366 199 km |
| Data primei înmatriculări | 27/03/2008 |
| Norme Euro | Scania Euro 4 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Scania 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Cap tractor DAF XF
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 7958707 |
| Tip | Standard |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | XF |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2019 |
| Ţara | SPANIA |
Caracteristici DAF XF |
|
|---|---|
| Kilometraj | 472 975 km |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2019 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |