Camioane Euro 6 4x2 cabină scurtă FRANŢA macarale second-hand
19 anunţuri de tir Euro 6 4x2 cabină scurtă FRANŢA macarale second-hand
Camion multiplu Iveco Stralis AD 190 S 33 K
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1797343 |
| Ref. website: | 11584976 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Dalby |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | Stralis |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/09/2016 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | XS 144 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7.18 Tone |
| Masă Proprie | 11.82 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 13 R 22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 10 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Iveco 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină Stralis |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Caracteristici Iveco Stralis - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 83 820 km |
| Data primei înmatriculări | 27/09/2016 |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 330 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 8.5 metri |
| Suprafaţă | 21.675 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion multiplu DAF nou LF 230 FA
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10807452 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Marrel |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | LF |
| Model | 230 FA |
| Stare | Nou |
| Ţara | FRANŢA |
Caracteristici DAF LF - Grue |
|
|---|---|
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 30 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 155 L |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 24570/17.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | DAF 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină LF |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 230 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare DAF 230 FA |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masa Totală Maximă Autorizată | 12 Tone |
Echipament Camion DAF |
|
|---|---|
|
Camion benă pt. lucrări publice Mercedes nou Atego 1524 K
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11230663 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Cif |
| Sub caroserie | Benă pt. lucrări publice |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Atego |
| Model | 1524 K |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 30/12/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 5.9 Tone |
| Masă Proprie | 9.1 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 15 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 15 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Denumirea cutiei de viteze | PowerShift |
Informaţii suplimentare Mercedes 1524 K |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Informaţii cabină Atego |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Fixă |
Echipament Camion Mercedes |
|
|---|---|
|
Caracteristici Mercedes Atego - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 200 km |
| Data primei înmatriculări | 30/12/2025 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 25 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 120 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 12 501 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 238 CP |
| Puterea motorului | 175 kW |
| Capacitate cilindrică | 7700 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.260 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 2.82 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 6.44 metri |
| Suprafaţă | 16.42 m² |
| Volum | 4 m³ |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă pentru fier vechi DAF CF 450
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11603879 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Cif |
| Sub caroserie | Benă pentru fier vechi |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | CF |
| Model | 450 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 05/04/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare DAF 450 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 14 |
| Culoare | Alb |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data de expirare a înmatriculării | 26/07/2027 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | 18 |
| An | 2019 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | AS-Tronic |
Informaţii cabină CF |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Caracteristici DAF CF - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 163 000 km |
| Data primei înmatriculări | 05/04/2019 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 1 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Benzină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 450 CP |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | DAF 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Echipament Camion DAF |
|
|---|---|
|
Camion benă Renault Kerax 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11571696 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 320 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 14/11/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 320 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.50 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Arcuri lamelare |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 140 000 km |
| Data primei înmatriculări | 14/11/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.2 Tone |
| Raza de lucru | 7.9 metri |
| Modelul macaralei | 105 active 22 |
| An | 2018 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.7 Tone |
| Masă Proprie | 10 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Off road |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Informaţii suplimentare Renault 320 |
|---|
|
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.4 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 3.7 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion multiplu Mercedes nou Atego 1230
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11255687 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Dalby |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Atego |
| Model | 1230 |
| Stare | Nou |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 220 CP |
| Capacitate cilindrică | 7698 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Gama motorului | OM 936 |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.560 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.33 metri |
| Suprafaţă | 14.69 m² |
Informaţii suplimentare Mercedes 1230 |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Caracteristici Mercedes Atego - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 185 km |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 25 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Stânga |
| Capacitatea rezervorului | 180 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 8000 Kg |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 5240 Tone |
| Masă Proprie | 6750 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 12 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 28 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | G 140-8/9,30-0,79 |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 10 |
| Denumirea cutiei de viteze | PowerShift |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 265/70R 19.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 265/70R 19.5 |
Informaţii cabină Atego |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Camion benă bilaterala Iveco T-WAY 19T XWAY 400
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2847N |
| Ref. website: | 11632975 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | T-WAY |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 14/10/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 19/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 19/01/2027 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.15 Tone |
| Capacitate de încărcare | 4500 Kg |
| Raza de lucru | 10.3 metri |
| Modelul macaralei | X HIDUO 158 B-3 |
| An | 2021 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.88 Tone |
| Masă Proprie | 12.12 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 13R22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 60 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.85 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Iveco 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină T-WAY |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Iveco |
|
|---|---|
|
Caracteristici Iveco T-WAY - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 110 500 km |
| Data primei înmatriculări | 14/10/2021 |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 400 CP |
| Capacitate cilindrică | 8710 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 7.45 metri |
| Suprafaţă | 18.998 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 380.19 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10463185 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380.19 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/11/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
Informaţii suplimentare Renault 380.19 DTI 11 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 30/10/2025 |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | VOITH |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 30 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lungimea caroseriei | 6 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 156 200 km |
| Data primei înmatriculări | 21/11/2019 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.4 Tone |
| Raza de lucru | 10.5 metri |
| Modelul macaralei | PK17001 SLD 3 |
| An | 2019 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 5.79 Tone |
| Masă Proprie | 12.5 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 280.19 DTI 8
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10816399 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 280.19 DTI 8 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/06/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 280 CP |
Informaţii suplimentare Renault 280.19 DTI 8 |
|
|---|---|
| Data de expirare a înmatriculării | 01/09/2026 |
| |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 6 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 183 000 km |
| Data primei înmatriculări | 13/06/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 14002 EH |
| An | 2017 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8.44 Tone |
| Masă Proprie | 10.56 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 22.5 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion multiplu MAN TGM 18.340
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | DM615 |
| Ref. website: | 11631040 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Palfinger |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGM |
| Model | 18.340 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 02/01/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 340 CP |
| Capacitate cilindrică | 6871 cm3 |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.10 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | MAN 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici MAN TGM - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 110 000 km |
| Data primei înmatriculări | 02/01/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.700 Tone |
| Capacitate de încărcare | 5580 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 7 metri |
| Raza de lucru | 7 metri |
| Modelul macaralei | PK13001 K |
| An | 2015 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 8.48 Tone |
| Masă Proprie | 10.52 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 19 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare MAN 18.340 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Informaţii cabină TGM |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion MAN |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane MAN TGM 18.290
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 458 |
| Ref. website: | 11628699 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGM |
| Model | 18.290 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 28/04/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.24 Tone |
| Masă Proprie | 8.76 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
Informaţii suplimentare MAN 18.290 |
|
|---|---|
| Data ultimei verificări tehnice | 21/07/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 20/07/2027 |
Informaţii cabină TGM |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Scurtă |
Caracteristici MAN TGM - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 3 663 km |
| Data primei înmatriculări | 28/04/2025 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 220 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitate de încărcare | 2000 Kg |
| Raza de lucru | 5.50 metri |
| An | 2024 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | MAN PowerMatic 08.13 OD |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 13 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.42 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | MAN 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Camion benă trilaterala Renault nou C-Series 320 Euro 6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11582943 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Trilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 320 Euro 6 |
| Stare | Nou |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.1 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 950 km |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | pk 23002 SH |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7 Tone |
| Masă Proprie | 12 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| |
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Renault 320 Euro 6 |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion benă bilaterala Renault C-Series 320
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2838N |
| Ref. website: | 11615362 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Cif |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/06/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Tip de uşă | Uşă standard |
| |
| Data ultimei verificări tehnice | 17/05/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 17/05/2027 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.43 Tone |
| Capacitate de încărcare | 3600 Kg |
| Raza de lucru | 10.2 metri |
| Modelul macaralei | 165.2E - A2 |
| An | 2017 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.47 Tone |
| Masă Proprie | 12.53 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 13R22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 30 % |
| Uzură pneuri spate | 10 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 129 700 km |
| Data primei înmatriculări | 22/06/2017 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 320 CP |
| Capacitate cilindrică | 7698 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara Renault D-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73919 |
| Ref. website: | 11590645 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 31/01/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.14 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 22.5 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| Data ultimei verificări tehnice | 19/07/2027 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/70 R 22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/70 R 22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault D-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 139 386 km |
| Data primei înmatriculări | 31/01/2018 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 215 L |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 280 CP |
| Capacitate cilindrică | 8000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină D-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion benă trilaterala Renault D-Series 12.220
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | EF561 |
| Ref. website: | 11590793 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Trilaterala |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Model | 12.220 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 26/09/2016 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.010 Tone |
| Capacitate de încărcare | 3650 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 7.25 metri |
| Raza de lucru | 7.25 metri |
| Modelul macaralei | F80 |
| An | 2016 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 4.62 Tone |
| Masă Proprie | 7.38 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 12 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 15.5 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 245/70R17.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 245/70R17.5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea interioară a caroseriei | 0.50 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.35 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 5.10 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault D-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 227 000 km |
| Data primei înmatriculări | 26/09/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Informaţii suplimentare Renault 12.220 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
| Tip de uşă | Uşă standard |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 220 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.80 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină D-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion benă bilaterala DAF XD -450
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2835N |
| Ref. website: | 11597257 |
| Caroserie | Benă |
| Sub caroserie | Bilaterala |
| Marcă | DAF |
| Gamă (marcă : DAF) | XD |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/04/2024 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 19/08/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 19/08/2027 |
| |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.56 Tone |
| Capacitate de încărcare | 3910 Kg |
| Raza de lucru | 10.4 metri |
| Modelul macaralei | 1910K RCS-K3 |
| An | 2024 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.26 Tone |
| Masă Proprie | 12.74 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 315/80R22.5 |
| Uzură pneuri faţă | 5 % |
| Uzură pneuri spate | 5 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | DAF 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici DAF XD - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 3 030 km |
| Data primei înmatriculări | 29/04/2024 |
| Norme Euro | DAF Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 450 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină XD |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion DAF |
|
|---|---|
|
Camion macara standard Scania P 410
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11504227 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Scania |
| Gamă (marcă : Scania) | P |
| Model | 410 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 20/12/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.11 Tone |
| Masă Proprie | 17.89 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 35.5 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Informaţii suplimentare Scania 410 |
|---|
|
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Caracteristici Scania P - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 331 000 km |
| Data primei înmatriculări | 20/12/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Scania Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.080 Tone |
| Înălțimea de ridicare | 2250 metri |
| Modelul macaralei | PK 33002 |
| An | 2018 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 410 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Scania 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină P |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.48 metri |
| Lungimea caroseriei | 7.10 metri |
Echipament Camion Scania |
|
|---|---|
|
Camion multiplu Renault C-Series 460.26 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11486627 |
| Caroserie | Multiplu |
| Marcă (caroserie) | Dalby |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 460.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 19/08/2016 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie multiplu |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
| Puterea motorului | 345 kW |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | VOLVO POWERTRAIN |
| Gama motorului | DTI 11 460 EUVI |
| |
Informaţii suplimentare Renault 460.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 11/08/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 14/08/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 13/08/2027 |
| Culoare | Alb |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 30 % |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 R 22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13 R 22.5 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.30 metri |
| Suprafaţă | 23.72 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 108 000 km |
| Data primei înmatriculări | 19/08/2016 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 0.720 Tone |
| Înălțimea de ridicare | 21 metri |
| Raza de lucru | 16.75 metri |
| Modelul macaralei | PM 21526 S |
| An | 2016 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.77 Tone |
| Masă Proprie | 15.24 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.60 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea interioară a caroseriei | 0.80 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.40 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 5.54 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion benă pt. lucrări publice Renault nou D-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. website: | 10127718 |
| Caroserie | Benă |
| Marcă (caroserie) | Forez-bennes |
| Sub caroserie | Benă pt. lucrări publice |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Stare | Nou |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 24 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.2 Tone |
| Masă Proprie | 9.8 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 16 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 19.5 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 285/70 R 19.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 285/70 R 19.5 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.47 metri |
| Lungime | 6.18 metri |
| Suprafaţă | 15.27 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault D-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 10 km |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Informaţii suplimentare |
|---|
|
Opţiune caroserie benă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 280 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.25 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină D-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea caroseriei | 0.4 metri |
| Lățimea benei | 2 metri |
| Lungimea caroseriei | 3 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|