Camioane platforme Renault Motorină macarale second-hand - Pagina 2
154 anunţuri de tir platforme Renault Motorină macarale second-hand
Camion macara standard Renault C380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FJ-362 |
| Ref. website: | 11267900 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/09/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 19/05/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 19/05/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 6.52 Tone |
| Masă Proprie | 12.48 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique = 13R22.5 Usure AV 60% Usure AR 70% |
| Uzură pneuri faţă | 60 % |
| Uzură pneuri spate | 70 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.6 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C380 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 185 719 km |
| Data primei înmatriculări | 03/09/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FE-062 |
| Ref. website: | 11469958 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/03/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 21/05/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 21/05/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.38 Tone |
| Masă Proprie | 14.62 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique : 13R22.5 Usure AV 50% Usure essieu 2 70% Usure AR 80% |
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 70 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.95 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C380 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 294 333 km |
| Data primei înmatriculări | 13/03/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series C440.26
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FD-975 |
| Ref. website: | 10767249 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 27/10/2024 |
| Data de expirare a înmatriculării | 27/10/2025 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimensions pneumatiques 13r55.5 Usure AV 70% Usure AR 40% |
| Uzură pneuri faţă | 70 % |
| Uzură pneuri spate | 40 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 305 639 km |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.54 Tone |
| Masă Proprie | 14.46 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boîte de vitesse automatique OPTIDRIVER |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault PREMIUM 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | CM-102 |
| Ref. website: | 11256069 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/11/2012 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 29/12/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 29/12/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15 Tone |
| Masă Proprie | 17 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 35.5 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimensions pneumatique = 13R22.5 Usure AV 90% Usure AR 80% |
| Uzură pneuri faţă | 90 % |
| Uzură pneuri spate | 80 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.1 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault PREMIUM 430 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 587 125 km |
| Data primei înmatriculări | 15/11/2012 |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion macara standard Renault C430.32
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | FW-845 |
| Ref. website: | 11297980 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 26/11/2023 |
| Data de expirare a înmatriculării | 26/11/2024 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.5 Tone |
| Masă Proprie | 17.5 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimension pneumatique = 13R22.5 Usure AV 50% Usure AR 50% |
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.6 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C430.32 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 158 632 km |
| Data primei înmatriculări | 12/01/2021 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 430.32 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 3868560 |
| Ref. website: | 11309596 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430.32 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 06/10/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 430.32 DTI 11 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 7 |
| Culoare | Alb |
| Data de expirare a înmatriculării | 28/07/2027 |
| |
| Precizări legate de frâna de motor | OPTIBRAKE |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.3 Tone |
| Modelul macaralei | X-HIDUO 228-4 |
| An | 2017 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| Gama motorului | DTI11 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite de vitesse : OPTIDRIVER ATO 2612F |
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.95 metri |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 7.2 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 259 381 km |
| Data primei înmatriculări | 06/10/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 48 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 350 L |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.41 Tone |
| Masă Proprie | 16.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | essieu 1 GOOD YEAR 8-5mm essieu 2 HANKOOK 7.47mm essieu 3 BANDAG 9/8-7/6mm essieu 4 TRIANGLE 17/17-17/17mm |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.6 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Camion macara Renault C-Series 380.26 DTI 11
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 3882868 |
| Ref. website: | 11449699 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380.26 DTI 11 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/06/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 380.26 DTI 11 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 7 |
| Culoare | Alb |
| Ultima verificare tahograf | 16/01/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 15/01/2027 |
| |
| Precizări legate de frâna de motor | OPTIBRAKE |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.140 Tone |
| Modelul macaralei | PK 18000 |
| An | 2018 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| Numărul de ore ale motorului | 4784 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Gama motorului | DTI 11 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Optidriver ATO2612F |
| Cutie de viteze | Cutie robotizată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.8 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.82 metri |
| Suprafaţă | 27.59 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.5 metri |
| Lungimea caroseriei | 7.20 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 155 000 km |
| Data primei înmatriculări | 15/06/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.4 Tone |
| Masă Proprie | 14.6 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | ·Essieu 1 : 385/65R22,5 10,93mm 11,30mm Hankook ·Essieu 2 ext : 13R22,5 5,56mm 5,03mm Goodyear ·Essieu 2 int : 13R22,5 6,00mm 5,51mm Goodyear ·Essieu 3 ext : 13R22,5 6,27mm 6,03mm Goodyear ·Essieu 3 int : 13R22,5 4,70mm 6,12mm Goodyear |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.6 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Camion macara Renault 200 C 320 C 4X2 Palfinger PK12-EH Remote Crane Kran Euro 6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 70327496 |
| Ref. website: | 11417024 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | 200 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/06/2014 |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 319 CP |
| Puterea motorului | 235 kW |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 11.1 metri |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault 200 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 275 928 km |
| Data primei înmatriculări | 27/06/2014 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7.93 Tone |
| Masă Proprie | 11.58 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19.5 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 6.1 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | OLANDA |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 245 metri |
| Lungimea caroseriei | 780 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara Renault nou 420 K 6X4 NEW! EURO 3 Palfinger PK32080 Remote 5x Extensions Full Steel
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 70326114 |
| Ref. website: | 11437450 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | 420 |
| Stare | Nou |
| Ţara | OLANDA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.6 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | OLANDA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 35.8 Tone |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault 420 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 11 km |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
| Crit'Air | 5 |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 420 CP |
| Puterea motorului | 309 kW |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.2 metri |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 248 metri |
| Lungimea caroseriei | 650 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 460
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11590747 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 460 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/04/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare Renault 460 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1 Tone |
| Capacitate de încărcare | 5.85 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 15 metri |
| Raza de lucru | 12 metri |
| Modelul macaralei | PK 501 K SLD C |
| An | 2022 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 43 844 km |
| Data primei înmatriculări | 13/04/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.54 Tone |
| Masă Proprie | 14.46 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Camion macara Renault Premium Lander 370 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11514935 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium Lander |
| Model | 370 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 02/02/2007 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 370 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.5 metri |
| Tip suspensie față | Mecanic |
| Tip suspensie spate | Pneumatic |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 50 % |
| Uzură pneuri spate | 50 % |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.53 metri |
| Lungime | 10.60 metri |
| Suprafaţă | 26.82 m² |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Premium Lander - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 375 429 km |
| Data primei înmatriculări | 02/02/2007 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 4 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Crit'Air | 4 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 0.480 Tone |
| Raza de lucru | 21.1 metri |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7.82 Tone |
| Masă Proprie | 11.18 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii suplimentare Renault 370 DXI |
|---|
|
Informaţii cabină Premium Lander |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Medie |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Camion macara Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11639797 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/07/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.45 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.80 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 220 500 km |
| Data primei înmatriculări | 24/07/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 18002-EH C |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.48 Tone |
| Masă Proprie | 14.52 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 13R22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.20 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii suplimentare Renault 380 |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | RENAULT C430 |
| Ref. website: | 11301537 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/07/2017 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11 Tone |
| Masă Proprie | 15.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22,5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.49 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.99 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 407 566 km |
| Data primei înmatriculări | 12/07/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | XDUO 188 ES4 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion macara si obloane Renault nou Kerax 440
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | RENAUL K440 |
| Ref. website: | 11540645 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 440 |
| Stare | Nou |
| Ţara | SPANIA |
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | IX405 |
| An | 2026 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.6 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.48 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.2 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion macara Renault C 430 - 8x4
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 26071006 |
| Ref. website: | 11467423 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 25/04/2018 |
| Ţara | BELGIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 18.41 Tone |
| Masă Proprie | 20.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 39 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 6.6 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 248 metri |
| Lungimea caroseriei | 740 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C 430 - 8x4 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 297 863 km |
| Data primei înmatriculări | 25/04/2018 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 429 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 4 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 12.2 metri |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara Renault Premium 250
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 9260 |
| Ref. website: | 9714507 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Model | 250 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/11/1999 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 250 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masa Totală Maximă Autorizată | 19 Tone |
Caracteristici Renault Premium - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 468 983 km |
| Data primei înmatriculări | 21/11/1999 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii cabină Premium |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault Kerax 460 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11042099 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 460 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 20/11/2009 |
| Ţara | PORTUGALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | PORTUGALIA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Arcuri lamelare |
Informaţii suplimentare Renault 460 DXI |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 402 000 km |
| Data primei înmatriculări | 20/11/2009 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Retarder |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 32 Tone |
Camion macara transport fier Renault Premium 320.26
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11479286 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Transport fier |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Model | 320.26 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/04/2001 |
| Ţara | ITALIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
| |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 320 CP |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | ITALIA | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Caracteristici Renault Premium - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 1 km |
| Data primei înmatriculări | 24/04/2001 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | P15000L/351 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii cabină Premium |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Camion macara si obloane Renault Kerax 270 DCI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | DV GAB |
| Ref. website: | 10737091 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 270 DCI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 02/06/2004 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 265 CP |
| Puterea motorului | 195 kW |
| Capacitate cilindrică | 11116 cm3 |
| Numărul de ore ale motorului | 10368 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | RENAULT |
| Gama motorului | DCI 11 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite de vitesse manuelle ZF 9S |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.00 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
| Marca punții | RENAULT |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 289 000 km |
| Data primei înmatriculări | 02/06/2004 |
| Crit'Air | 5 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
| Capacitatea rezervorului | 260 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1490 Tone |
| Capacitate de încărcare | 13000 Kg |
| Raza de lucru | 8.00 metri |
| Modelul macaralei | F130A22 |
| An | 2004 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7.86 Tone |
| Masă Proprie | 11.14 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Pneus 13R22.5 avant 4mm / arrière rechapés 14mm / rs 7mm |
Informaţii suplimentare Renault 270 DCI |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 28/08/2025 |
| Data ultimei verificări tehnice | 02/02/2024 |
| Data de expirare a înmatriculării | 01/02/2025 |
| |
| Precizări legate de frâna de motor | ECHAPPEMENT |
| Tip Inspecţie Tehnică | 33AVB |
| Culoare | Alb |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.40 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.35 metri |
| Suprafaţă | 23.84 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.48 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.24 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault Kerax 370 DCI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | A5207 |
| Ref. website: | 11621682 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 370 DCI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/08/2002 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 362 CP |
| Puterea motorului | 266 kW |
| Capacitate cilindrică | 11116 cm3 |
| Numărul de ore ale motorului | 7088 |
| Număr de cilindri | 6 |
| Marca motorului | RENAULT |
| Gama motorului | DCI 11 |
| |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Boite de vitesse manuelle ZF 16S / fonctionnelle sauf rapports 1 et 5 H.S |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
| Număr de rapoarte (viteze) | 16 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.00 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
| Marca punții | RENAULT |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 211 000 km |
| Data primei înmatriculări | 21/08/2002 |
| Crit'Air | 5 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
| Capacitatea rezervorului | 300 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.380 Tone |
| Capacitate de încărcare | 13000 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 12 metri |
| Raza de lucru | 8.35 metri |
| Modelul macaralei | F130AC.23 |
| An | 2002 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7.69 Tone |
| Masă Proprie | 11.44 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19.13 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40.13 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Pneus 315/80R22.5 très bon état: avant 12mm / arrière rechapés 14mm / sans R.S. |
Informaţii suplimentare Renault 370 DCI |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 14/07/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 22/07/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 21/07/2026 |
| |
| Precizări legate de frâna de motor | ECHAPPEMENT |
| Precizări legate de retarderul hidraulic | INTARDER ZF |
| Tip Inspecţie Tehnică | 33AVB |
| Culoare | Portocaliu |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.40 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 9.45 metri |
| Suprafaţă | 24.1 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.47 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.30 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara Renault Midlum 180.12
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 3790621 |
| Ref. website: | 9991940 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Midlum |
| Model | 180.12 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 22/01/2002 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 180 CP |
| Capacitate cilindrică | 4116 cm3 |
| Gama motorului | DCI |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | 6 vitesses |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.548 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 8.79 metri |
| Suprafaţă | 22.41 m² |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Caracteristici Renault Midlum - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 246 000 km |
| Data primei înmatriculări | 22/01/2002 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
| Capacitatea rezervorului | 215 L |
| Crit'Air | 5 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 0.87 Tone |
| Capacitate de încărcare | 2000 Kg |
| Modelul macaralei | F45A.21 |
| An | 2001 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 5.69 Tone |
| Masă Proprie | 6.31 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 12 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 21 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | essieu 1 Michelin 4-4.5mm essieu 2 Michelin 8.3/8.7-9.5/8.9mm |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 245-70-17.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 245-70-17.5 |
Informaţii suplimentare Renault 180.12 |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 03/11/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 05/02/2026 |
| Culoare | Roșu |
| |
Informaţii cabină Midlum |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lungimea caroseriei | 6.050 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|