Camioane platforme Renault Motorină SPANIA macarale second-hand
16 anunţuri de tir platforme Renault Motorină SPANIA macarale second-hand
Camion macara standard Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10856753 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/10/2014 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 271 200 km |
| Data primei înmatriculări | 17/10/2014 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Camion macara Renault Premium Lander 320 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | GRUAS-A-019 |
| Ref. website: | 11633096 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium Lander |
| Model | 320 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2008 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 320 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Caracteristici Renault Premium Lander - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 392 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2008 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii cabină Premium Lander |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 440.26 DTI 13
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2731 |
| Ref. website: | 11605310 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 440.26 DTI 13 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 19/02/2019 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Marca motorului | RENAULT |
| Gama motorului | DTI 13 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 15 |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Informaţii suplimentare Renault 440.26 DTI 13 |
|
|---|---|
| |
| Precizări legate de frâna de motor | OPTIBRAKE |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 208 550 km |
| Data primei înmatriculări | 19/02/2019 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 48 L |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
Macara auxiliară |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 13 R22,5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.900 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara Renault
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | GRUAS-E-094 |
| Ref. website: | 11445248 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 30/03/2008 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 450 CP |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Anvelope |
|
|---|---|
| Uzură pneuri faţă | 20 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Caracteristici Renault - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 321 000 km |
| Data primei înmatriculări | 30/03/2008 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 4 |
| Crit'Air | 4 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
Camion macara si obloane Renault Premium Lander 380.26 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11452003 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium Lander |
| Model | 380.26 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2012 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 26 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Pneumatic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Caracteristici Renault Premium Lander - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 360 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2012 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | F455R |
| An | 2012 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 1 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Camion macara Renault Kerax 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | RENAULT K380 |
| Ref. website: | 11508794 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 27/05/2019 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Medie |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 205 391 km |
| Data primei înmatriculări | 27/05/2019 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK23001-EH D |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 15.16 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault Premium 270 DCI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2921 |
| Ref. website: | 10370617 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Model | 270 DCI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/06/2002 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 7.1 Tone |
| Masă Proprie | 10.9 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 18 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 18 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Dimensiones de los neumáticos 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80R22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.48 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.86 metri |
Caracteristici Renault Premium - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 979 000 km |
| Data primei înmatriculări | 12/06/2002 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
| Crit'Air | 5 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 0.76 Tone |
| Raza de lucru | 13.9 metri |
| Modelul macaralei | AK 140.1 A2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 270 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii suplimentare Renault 270 DCI |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
Camion macara si obloane Renault nou Kerax 440
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | RENAUL K440 |
| Ref. website: | 11540645 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 440 |
| Stare | Nou |
| Ţara | SPANIA |
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | IX405 |
| An | 2026 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.6 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Înaltă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.48 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.2 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | RENAULT C430 |
| Ref. website: | 11301537 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/07/2017 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11 Tone |
| Masă Proprie | 15.59 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22,5 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.49 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.99 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 407 566 km |
| Data primei înmatriculări | 12/07/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | XDUO 188 ES4 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion macara Renault 200 K 430 K 8X4 Grua Palfinger PK 22 EH Mando Suspensión Ballestas Euro 6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 70337124 |
| Ref. website: | 11612497 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | 200 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/07/2014 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 429 CP |
| Puterea motorului | 316 kW |
| Capacitate cilindrică | 10800 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 10.7 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 3.53 metri |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault 200 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 479 689 km |
| Data primei înmatriculări | 21/07/2014 |
| Capacitatea rezervorului | 415 L |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 24.28 Tone |
| Masă Proprie | 17.73 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 42 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.6 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 250 metri |
| Lungimea caroseriei | 730 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara Renault C-Series 440.26 DTI 13
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. website: | 11581063 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 440.26 DTI 13 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/10/2015 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 3 luni |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Puterea motorului | 323 kW |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.55 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.30 metri |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 365 000 km |
| Data primei înmatriculări | 21/10/2015 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 20 Tone |
| Capacitate de încărcare | 1330 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 15 metri |
| Modelul macaralei | 2120 K4 |
| An | 2015 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.6 Tone |
| Masă Proprie | 14.4 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Renault 440.26 DTI 13 |
|---|
|
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
Camion macara si obloane Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 3015 |
| Ref. website: | 11377415 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 430 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 18/05/2018 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.90 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | SPANIA | Tip suspensie față | Arcuri lamelare | Tip suspensie spate | Arcuri lamelare |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 13R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 272 000 km |
| Data primei înmatriculări | 18/05/2018 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.14 Tone |
| Capacitate de încărcare | 3600 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 14.8 metri |
| Raza de lucru | 12.5 metri |
| Modelul macaralei | X-HIDUO 188 ES-4 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11 Tone |
| Masă Proprie | 15 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Renault 430 |
|
|---|---|
| |
| Culoare | Alb |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.53 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.80 metri |
Camion macara Renault K 380 K 6X4 Grua Palfinger PK18002 EH Mando Suspensión Ballestas Euro 6
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 70329620 |
| Ref. website: | 11474337 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/04/2014 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 379 CP |
| Puterea motorului | 279 kW |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | Automaat |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 3.4 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.48 metri |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault K 380 K 6X4 Grua Palf... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 384 836 km |
| Data primei înmatriculări | 15/04/2014 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.98 Tone |
| Masă Proprie | 14.02 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 30 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 22.5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.2 metri |
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 248 metri |
| Lungimea caroseriei | 704 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault K-Series 440
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11436906 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | K-Series |
| Model | 440 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 09/07/2026 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Caracteristici Renault K-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 700 km |
| Data primei înmatriculări | 09/07/2026 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Camion macara Renault Premium Lander 320 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | GRUAS-A-019 |
| Ref. website: | 11497759 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium Lander |
| Model | 320 DXI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2008 |
| Ţara | SPANIA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 320 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | SPANIA |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Caracteristici Renault Premium Lander - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 392 000 km |
| Data primei înmatriculări | 01/01/2008 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 5 |
| Crit'Air | 3 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii cabină Premium Lander |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion macara standard Renault PREMIUM 370.26
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1327 |
| Ref. website: | 11488710 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 31/01/2005 |
| Ţara | SPANIA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.99 Tone |
| Masă Proprie | 13.01 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 315/80 R 22,5 |
| Uzură pneuri faţă | 10 % |
| Uzură pneuri spate | 20 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 6.125 metri |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2 metri |
| Lungimea caroseriei | 6 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault PREMIUM 370.26 - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 1 071 576 km |
| Data primei înmatriculări | 31/01/2005 |
| Norme Euro | Renault Euro 3 |
| Crit'Air | 5 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 362 CP |
| Capacitate cilindrică | 11116 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | 12 |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|