Camioane platforme Renault Euro 6 FRANŢA macarale second-hand - Pagina 2
39 anunţuri de tir platforme Renault Euro 6 FRANŢA macarale second-hand
Camion macara Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. website: | 11164444 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 04/07/2019 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 3 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.560 Tone |
| Capacitate de încărcare | 4250 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 13.8 metri |
| Raza de lucru | 10.20 metri |
| Modelul macaralei | PK19 / radiocommande / rotator |
| An | 2019 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 88 000 km |
| Data primei înmatriculări | 04/07/2019 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.92 Tone |
| Masă Proprie | 13.08 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 5.55 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 480.32 DTI 13
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11604551 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 480.32 DTI 13 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.84 Tone |
| Masă Proprie | 21.16 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | 12 rapports avant et 3 rapports arrière Renforcement de la boîte de vitesses Optidriver pour usages sévère |
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Denumirea cutiei de viteze | Optidriver |
Informaţii suplimentare Renault 480.32 DTI 13 |
|---|
|
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 154 000 km |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 48 L |
| Crit'Air | 2 |
| Capacitatea rezervorului | 225 L |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | PK 42002.SH |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 11.29 metri |
| Suprafaţă | 28.78 m² |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara standard Renault
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11589595 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 16/10/2015 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 21/04/2026 |
| Data ultimei verificări tehnice | 05/05/2026 |
| Data de expirare a înmatriculării | 04/05/2027 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Caracteristici Renault - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 538 200 km |
| Data primei înmatriculări | 16/10/2015 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.5 Tone |
Informaţii cabină |
|
|---|---|
| Loc de dormit | 1 loc de dormit |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 | Numărul de axe ridicabile | 1 | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Camion macara Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73480 |
| Ref. website: | 11491646 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 440 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.6 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 77 589 km |
| Data primei înmatriculări | 10/06/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 315 L |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 11.71 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 + 13 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65 + 13 R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara standard Renault K380 DXI -6x4+HIAB 21 T/m+4 EXT
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | E65569 |
| Ref. website: | 11195069 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 09/09/2014 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 0.8 metri |
| Lăţime | 2.47 metri |
| Lungime | 7.2 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault K380 DXI -6x4+HIAB 2... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 422 257 km |
| Data primei înmatriculări | 09/09/2014 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Essieu 1 Usure des pneus droite et gauche: 26%-50% 26%-50% Dimension: 315/80r22,5 Essieu 2 Usure des pneus droite et gauche: 51%-75% 51%-75% Dimension: 315/80r22,5 Essieu 3 Usure des pneus droite et gauche: 26%-50% 26%-50% Dimension: 315/80r22,5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 15.88 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Camion macara standard Renault C 380 DXI+Palfinger 26 T/m+5EXT.
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | E66155 |
| Ref. website: | 11371945 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 23/10/2014 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.46 metri |
| Lungime | 7 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C 380 DXI+Palfinger ... |
|
|---|---|
| Kilometraj | 318 590 km |
| Data primei înmatriculări | 23/10/2014 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Essieu 1 Usure des pneus droite et gauche: 51%-75% 51%-75% Dimension: 315/80r22,5 Essieu 2 Usure des pneus droite et gauche: 26%-50% 26%-50% Dimension: 315/80r22,5 Essieu 3 Usure des pneus droite et gauche: 0%-25% 0%-25% Dimension: 315/80r22,5 Essieu 4 Usure des pneus droite et gauche: 0%-25% 0%-25% Dimension: 315/80r22,5 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 18.32 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Camion macara si obloane Renault C-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 74059 |
| Ref. website: | 11614240 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 10.84 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 43.5 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 385/65 + 13 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 385/65 + 13 R22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 153 823 km |
| Data primei înmatriculări | 17/05/2022 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 415 L |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
| Capacitate cilindrică | 13000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.9 metri |
| Osii | 8x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault nou Kerax 520 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10540463 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Kerax |
| Model | 520 DXI |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 08/05/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | Neuf |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Caracteristici Renault Kerax - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 24 km |
| Data primei înmatriculări | 08/05/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Modelul macaralei | Pk 78002 SH |
| An | 2025 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 520 CP |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii cabină Kerax |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Informaţii suplimentare Renault 520 DXI |
|---|
|
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 480.26 DTI 13
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 9649071 |
| Ref. website: | 10095643 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/07/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 62 000 km |
| Data primei înmatriculări | 12/07/2018 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 480 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 6x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Camion macara si obloane Renault nou
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | Gd679 |
| Ref. website: | 3164672 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 26/12/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 25 Tone |
| Masă Proprie | 15 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 40 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 40 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 10 metri |
| Lungime | 2.55 metri |
| Suprafaţă | 25.88 m² |
Caracteristici Renault - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 3 000 km |
| Data primei înmatriculări | 26/12/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 450 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
Camion macara standard Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 9978086 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 10/05/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.10 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 243 721 km |
| Data primei înmatriculări | 10/05/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 13.3 Tone |
| Masă Proprie | 18.7 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Informaţii suplimentare Renault 380 |
|---|
|
Camion macara Renault D-Series
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73919 |
| Ref. website: | 11590645 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 31/01/2018 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 9.14 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 19 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 22.5 Tone |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
| Data ultimei verificări tehnice | 19/07/2027 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/70 R 22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/70 R 22,5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault D-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 139 386 km |
| Data primei înmatriculări | 31/01/2018 |
| Crit'Air | 2 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 215 L |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 280 CP |
| Capacitate cilindrică | 8000 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină D-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara Renault Premium 280 DXI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | V7345 |
| Ref. website: | 11182620 |
| Caroserie | Platformă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Premium |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 21/01/2009 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 3 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | bon |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Înălţime | 2.55 metri |
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.91 metri |
| Suprafaţă | 27.82 m² |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault Premium - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 269 619 km |
| Data primei înmatriculări | 21/01/2009 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 280 CP |
| Capacitate cilindrică | 7146 cm3 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5 metri |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Masă Proprie | 11760 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11587541 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 380 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 04/08/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 79 000 km |
| Data primei înmatriculări | 04/08/2017 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1 Tone |
| Capacitate de încărcare | 7.7 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 17 metri |
Camion macara si obloane Renault C-Series 460
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | DV295 |
| Ref. website: | 11511204 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Model | 460 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/08/2015 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 460 CP |
| Capacitate cilindrică | 11000 cm3 |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5.10 metri |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Pneumatic |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2.50 metri |
| Lungimea caroseriei | 6.30 metri |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 266 000 km |
| Data primei înmatriculări | 13/08/2015 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.100 Tone |
| Capacitate de încărcare | 8500 Kg |
| Raza de lucru | 15.20 metri |
| Modelul macaralei | F245AC.0.26 |
| An | 2015 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 14.04 Tone |
| Masă Proprie | 17.96 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 12 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80R22.5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 13R22.5 |
Informaţii suplimentare Renault 460 |
|
|---|---|
| Precizări legate de retarderul hidraulic | VOITH |
| |
| Culoare | Alb |
Echipament Camion Renault |
|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 380
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2781N |
| Ref. website: | 11531652 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 13/02/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 30/11/2025 |
| Data de expirare a înmatriculării | 30/11/2026 |
| |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.18 Tone |
| Capacitate de încărcare | 3300 Kg |
| Înălțimea de ridicare | 13.8 metri |
| Raza de lucru | 10.5 metri |
| Modelul macaralei | PK 14.501 SLD5 |
| An | 2019 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 12.63 Tone |
| Masă Proprie | 13.38 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 44 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 385/65/22.5 315/80/22.5 essieu 1 : 60% usure essieu 2 : 30% usure essieu 3 : 60% usure |
| Uzură pneuri faţă | 60 % |
| Uzură pneuri spate | 45 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5 metri |
| |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 237 218 km |
| Data primei înmatriculări | 13/02/2019 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 380 CP |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 2.55 metri |
| Lungime | 10.81 metri |
| Suprafaţă | 27.566 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2 metri |
| Lungimea caroseriei | 6 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara standard Renault C-Series 430
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 2669N |
| Ref. website: | 11525152 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | C-Series |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 30/03/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 1 |
| Data ultimei verificări tehnice | 14/11/2024 |
| Data de expirare a înmatriculării | 14/11/2025 |
| |
Macara auxiliară |
|
|---|---|
| |
| Capacitatea de ridicare la capătul brațului | 1.08 Tone |
| Capacitate de încărcare | 7199 Kg |
| Raza de lucru | 14.9 metri |
| Modelul macaralei | XS 211 - EP - A HIDUO |
| An | 2017 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 15.26 Tone |
| Masă Proprie | 16.74 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 32 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 38.6 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 315/80/R22.5 essieu 1 : 60% usure essieu 2 : 70% usure essieu 3 : 70% usure essieu 4 : 70% usure |
| Uzură pneuri faţă | 60 % |
| Uzură pneuri spate | 70 % |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| |
| Osii | 8x4 |
| Osii (Marcă) | Renault 8x4 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină C-Series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Rabatabilă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault C-Series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 294 500 km |
| Data primei înmatriculări | 30/03/2017 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Crit'Air | 2 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie platformă |
|---|
|
motor |
|
|---|---|
| Putere | 430 CP |
| Capacitate cilindrică | 10837 cm3 |
| Număr de cilindri | 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Lăţime | 0.55 metri |
| Lungime | 10.65 metri |
| Suprafaţă | 27.1575 m² |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Lățimea benei | 2 metri |
| Lungimea caroseriei | 6 metri |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|
Camion macara si obloane Renault D WIDE-series D Wide
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 68835 |
| Ref. website: | 10470128 |
| Caroserie | Platformă |
| Sub caroserie | Si obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | D WIDE-series |
| Stare | Second-hand |
| Ţara | FRANŢA |
Macara auxiliară |
|---|
|
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 5 metri |
| Osii | 6x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 6x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină D WIDE-series |
|
|---|---|
| Lungime cabină | Scurtă |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault D WIDE-series - Grue |
|
|---|---|
| Kilometraj | 20 km |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Ultima verificare tahograf | 30/11/2001 |
Anvelope |
|
|---|---|
| Dimensiunea pneurilor faţă | 315/80 R22,5 |
| Dimensiunea pneurilor spate | 315/80 R22,5 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 26 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 26 Tone |
Echipament Camion Renault |
|
|---|---|
|